Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem a szüleimmel,...

Hogyan közöljem a szüleimmel, hogy plasztikai műtétem lesz?

Figyelt kérdés
Röviden megpróbálom összefoglalni a történetem: 23 éves lány vagyok, gyerekkoromban nagyon meghíztam, 100 kilónál is több voltam, majd 18 éves korom körül lefogytam. Az elhízást különböző betegségeknek és annak köszönhetem, hogy a szüleim hízlaló kajákkal etettek és a mozgásszegény életmódnak. Mire észbe kaptam és kezelve lettek a betegségeim már késő volt. kb 35 kg-t fogytam, ma már egészségesen étkezem, rendszeresen sportolok. A hasamon nagyon csúnya a bőr és a mellem sem a legszebb, ezért implantátumokat is fogok majd kapni, az időpont és a pénz már meg van. Külön élek a szüleimtől, de tartom velük kapcsolatot, bár nem felhőtlen a viszonyom egyikőjükkel sem. (egyébként ők külön élnek) Viszont ők elég régi módiak és szerintük saját lakásra kellene gyűjtenem, viszont esélytelennek látom, hogy ebben az országban maradjak, nyugaton meg esélytelen, hogy saját lakásom legyen. Viszont valahogy mégis csak bekéne nekik adagolnom, hogy megműtenek, mégiscsak a szüleim, nem szorulok az ápolásukra, de azért jól esne ameddig lábadozom, hogy meglátogassanak kivételesen, mert én szoktam mindig hozzájuk menni. Ti hogy mondanátok el?
2018. ápr. 17. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyesmit sehogy. Jobb a békesség, én nem akarnám utána még évekig, évtizedekig minden egyes alkalommal azt hallgatni, hogy ha nem dobtam volna ki azt a pénzt az ablakon, akkor most itt és itt tartanék, ennyivel előrébb lennék stb. Ez nem ér meg egy-két kórházi lábadozás alatti látogatást, nekem legalábbis nem. Ha nem egy a lakóhelyetek, akkor nem is nehéz megtartani magadnak ez a magánügyet.
2018. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen szülőknek sehogy. És részben miattauk kell a mütét. Amugy a mostani ovodások 90 % már tulsulyos mert anyukák főzni nem tudnak nem akarnak,és tömik a gyerekiket a műszeméttel. Mi lesz ezekből később... Bele gondolni is rossz.
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy. Nem kell ilyesmit megosztani velük, ha nem együtt éltek.

Amúgy komolyan mondom ideg borzoló,hogy mindig a szulok a hibás. 10 ev felett már van annyi esze egy gyereknek is, hogy ha sokat eszik és nem mozog, elhízik

2018. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is az a fontos, hogy meglátogassanak, de jól esne.

De azért csak feltűnne nekik, hogy teljesen máshogy néz ki a testem, meg nem egy durva buli után fogok lábadozni hanem egy komoly műtét után... Nem tudnám letagadni, nem is akarnám, szóval mindenképp megfogják tudni, ha meglátogatnak, ha nem

2018. ápr. 17. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sem mondanám el nekik eleve ők okozták az egészet .Csak vita lenne belőle meg veszekedés meg osztanàk az észt .Persze amikor hizlaltak akkor nem voltak olyan okosak .
2018. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Szégyen, hogy egy szülő vágósertéssé hízlalja a gyerekét. Az ő butaságukat fizeted meg, a saját pénzeden.

Ne mondj nekik semmit. Ha gyanakodnak inkább hazudj, hogy valami spéci diétával vagy sporttal változtál meg.

Ahogy leírtad elég buták ahhoz, hogy bevegyék.

Egy életen át hallgathatod a gyalázkodásukat, ne mondj semmit!!!

2018. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Azért "picit" más eset ez mint mikor a tökéletes cicababa fúkatja fel a melleit. Ez az elhízásod miatti korrekciós műtét. Mivel a bőr ami kitágult nem fog.eltűnni a melleid sem lesznek fesuesebbek. Normalis embernek ezt meg kell értenie. Én elmondanám úgy ahogy leírtad nekünk. Lefogytál nagy nehezen de sajnos a tested ilyen maradt és ezzel nem lehet mit keudeni hogy helyre álljon csak a műtét segíthet. Ha aggódnak az normalis dolog de meg kell érteniük. Szerintem mond el úgy ahogy van. Mondjuk a vádaskodós részt ha jól reagálnak hagyd ki belőle. Mert most inkább ne szítsd a feszültseget, egy műtét sem kellemes. Jobb ha melletted lesznek mindenképp.
2018. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

"Az elhízást különböző betegségeknek és annak köszönhetem, hogy a szüleim hízlaló kajákkal etettek és a mozgásszegény életmódnak. "


"Nem rájuk kentem az egészet, pajzsmirigy betegségem van és petefészek cisztám is volt... Tehát minden esélyem megvolt a hízásra"


Tehát rájuk kented, holott nem az ő hibájuk.

2018. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj,, én 40 év felett fogytam ennél többet és nem lett szükségem műtétre, tehát valamit vagy nagyon rosszul csináltál, vagy szimplán nem mondasz igazat...
2018. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek reagal egyformán a bőre, utolso
2018. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!