Jogosan borult ki anyám?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy nővérem már nem lakik velünk. Anyámnak írta, hogy ma jön majd. Én erre írtam neki hülyeségből, hogy minek. Es ezen úgy kiakadt, mintha azt írtam volna neki, hogy dögölj meg te **** vagy valami ilyen uzenetet. Erre elkezdett engem úgy lecseszni. Aztán apám megvédett, és utána apummal is összeveszett... most szerintetek ez normális?
2018. márc. 17. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy te poénnak szántad, de nem bunkóságnak jött le. Ilyenkor továbbra is az a megoldás, hogy odaállsz anyád elé és bocsánatot kérsz, nem az, hogy gyakorin vered a nyálad. Tök mindegy jogos-e vagy se, ő így érez és neked ezt valahogy kezelned kell.
2018. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
#1: mármint olyan baja van, amit nem tud az egész családdal kommunikálni, mert nem hallgatják meg.
2018. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

A kérdést tényleg #11 közelíti meg legjobban: Ha anyukádnak fájt a kijelentés, akkor nem az a megoldás, hogy megmondod, hogy nincs joga az érzelmeihez, hanem az, hogy megmondod, hogy nem akartad őt megbántani, ez egy hülye vicc volt.


Kérdés most az, hogy nyerni akarsz egy vitát anyuddal és azt akarod, hogy utána rosszul érezze magát, és nem vagy hajlandó elismerni azt, hogy amit mondtál bántó is lehetett? Vagy a feszültséget akarod feloldani, mert tök mindegy, hogy ki okozta, az a lényeg, hogy eltűnjön és újra béke legyen köztetek, mert az többet ér, mint az, hogy nem értékelték a viccedet?

2018. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogos, de azét ez hülye vicc, de egyáltalán nem jogos.
2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Neki mindketten a gyerekei vagytok. Tegyük most félre a gyerekkori vitatokat a novereddel, abban igazad van. De ha az egyik gyerekem azt mondaná hogy minek jon ide a masik, akkor mondanam, hogy te is minek vagy itt? A masik gyerekemnek is ugyanannyi joga van itt lenni...
2018. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne ha anyád hozzád vágná hogy minek laksz még otthon? Csak úgy "viccből?"
2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mint írod, nem igazán kedveled a nővéred. Ezt alighanem anyád is tudja, ezért nem tudja viccnek felfogni. Ahogy az sem egészen egyértelmű, hogy annak szántad.
2018. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%
Anyudnak más baja van ha nem tudja megérteni hogy csak hülyéskedésből írtál ilyeneket és ennyin képes teljesen kiborulni. Anyud nem érti a viccet. Ez meg arra utal hogy olyan más lelki bajai vannak hogy így jött ki rajta minden valamiért.
2018. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!