Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha szégyellem a...

Mit csináljak ha szégyellem a szüleimet?

Figyelt kérdés
Anyám szereti az Éjjel-Nappal Budapestet, megnéz minden gagyi vígjátékot (kizárólag azokat szereti), és a legtaplóbb "poénokon" is tud röhögni. Apám hasonló szinten van, csak ő még mellé akkora paraszt is, hogy mindegy akárhol van, nekiáll hangosan szellenteni. Hogyha lesz saját családom, remélem hogy sohasem fogják megismerni őket.
2018. jan. 1. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem hogy a legtöbb ember mindig vakon a szülőket védi ezzel a szánalmas "legyél hálás nekik, ők pénzelnek, 9 hónapig hordott a szíve alatt", de emberek nem a gyerek dönti el hogy meg akar születni, hanem 2 ember hoz egy döntést (gyerekvállalás) és onnantól igenis az ő felelősségük az hogy pénzeljék és eltartsák, mert ők akarták és nem a gyereknek kéne ezeket a szövegeket nyomni. A szülő szüljön gyereket ne inast ennyi. Én is ugyan így szégyelltem a családomat mert nem lehetett velük sehol megjelenni mert nyomták a hülyeségeiket folyamat, nem tudsz ezzel mit csinálni, majd ha elég idős leszel költözz el és ritkábban tartsd velük a kapcsolatot, nálam bevált.
2018. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezt én is szégyellném. Az oké, hogy sz.r vígjátékokat néz, esetleg azzal sem lenne bajom, hogy a prolik Éjjel-Nappal Prolipestjét nézi. De ez a szintű butaság (a lemez) és a proliviccek már azért tényleg nagyon-nagyon elszomorítóak.

Apád pedig egy tahó. Ez tény. Sajnos.

2018. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
Megváltoztatni nem tudod őket.Ha saját családod lesz, esetleg meg tudod tenni azt,hogy megmondod,vagy viselkednek normális emberhez mêltóan,vagy többet nem látják az unokákat.Lehet, ilyenkor apud elgondolkodna.
2018. jan. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!