Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha szégyellem a...

Mit csináljak ha szégyellem a szüleimet?

Figyelt kérdés
Anyám szereti az Éjjel-Nappal Budapestet, megnéz minden gagyi vígjátékot (kizárólag azokat szereti), és a legtaplóbb "poénokon" is tud röhögni. Apám hasonló szinten van, csak ő még mellé akkora paraszt is, hogy mindegy akárhol van, nekiáll hangosan szellenteni. Hogyha lesz saját családom, remélem hogy sohasem fogják megismerni őket.
2018. jan. 1. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Anyukáddal nincs baj, ha szereti hát nézze, ezzel ne foglalkozz. Édesapád eléggé gátlástalan mit ne mondjak, nyugi ezen valaki csak jót nevet. Szólj rá ha ennyire zavar vagy már megtetted és semmit hatás?
2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Es akkor mivan ha szereti az ejjel nappal budapestet?

Azzal tisztaban vagy, hogy ok neveltek fel? Hogy edesanyad 9honapig hordozott a szive alatt, kesobb pedig probalt minden megadni neked? Tudod te mennyi aldozatot hoznak ok erted nap mint nap? Hogy tudsz ilyet mondani, hogy szegyelled a sajat szuleidet?

Mondjuk a szellenteses tenyleg nem tul udvarias, de szerintem csak beszelni kene errol. Ulj le veluk, mondd el a problemadat, biztosan probalnak rajta valtoztatni. De ne azon hisztizz, hogy milyen sorozatokat neznek.

2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem helyes, de már évek óta úgy érzem hogy nem illek bele a családomba.
2018. jan. 1. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

röviden: anyád buta, apád tahó


én is szégyellném, nem tudsz ezzel mit kezdeni

2018. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Miért buta? Mert fáradtan nem akar Spektrumot nézni és jegyzetelni a benne hallott okosságokat, helyette kikapcsolódik a sorozatain, vígjátékain? Hát ba$&$(÷(#($,=&÷ meg, ássuk el élve, milyen egy selejtes nőszemély!


Édesistenem, hadd nézze. Az apával viszont nem kötekszem, ő tényleg tapló.

2018. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Inkább az jöjjön ki, mint a körzetis.
2018. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

5-ös te melyik kisebbségi településről jöttél, he?


Én is megrökönyödöm amikor látom, hogy néhány ember milyen alja műsorokat képes nézni..

Apádat majd egyszer jól szájba verik, remélhetőleg. Én drukkolok, hogy így legyen.

Nem tudsz tenni semmit, ha módod van ne jelenj meg vele közösen sehol.

2018. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád ezért még nem szégyellnivaló.

Az viszont nagyon gáz, hogy apukád mindenhol hangosan szellent. Ezt én is nagyon szégyellném.

Nem tudsz mit tenni. Ne vigyél haza senkit, találkozzatok máshol, ne menj apukáddal sehova.

2018. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az még további problémákat okoz köztünk, hogy anyám egy picit "beszűkült" látáskörű. Pl. megtiltotta hogy Bowie lemezeit hallgassam, mivel Bowie biszexuális volt és szerinte a dalszövegei homoszexualitásra buzdítanak. Miközben egyetlen idegennyelvet sem beszél. Apámmal már beszéltem a viselkedéséről, de elintézi annyival hogy "ilyen vagyok, hagyjál békén b*szd meg".
2018. jan. 1. 20:58
 10/13 A kérdező kommentje:
#5 Még életemben nem is kaptam zsebpénzt.
2018. jan. 1. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!