Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy ne kelljen Mikulásbuliba menjek?

Figyelt kérdés
A buli holnap lesz 18:00-tól. Csak a mi iskolánknak. De mivel az én osztályom szervezi, már 17:00-kor ott kell mi legyünk. Leghamarabb 20:00-kor tudok hazamenni a vonattal. A bulikkal meg olyan viszonyom van, hogy inkább mennék rendesen iskolába mint bulizni... Mondtam ezt a szüleimnek, de nem értenek meg. Mit csináljak? (16/L, 10. osztályos)

2017. dec. 7. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Ha az ilyan programokra nem lesz, kicikizhetnek/kirekeszthetnek az osztálytársak. Menj el, egyél-igyál-beszélgess. Pár órát kibírsz.
2017. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
lesz=mész
2017. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez olyan, mint munkahelyeken a céges bulik: nem kötelező elmenni de erősen ajánlott. Kezdhetsz hozzászokni.
2017. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Igaza van az előzőnek. Sajnos ezt én is tapasztaltam.
2017. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedbe nem mennék végülis a te döntésed. Én egyszer mentem el 6. osztályba, de áhh borzalmas volt.
2017. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Maga a válasz lemaradt bocs :D Ha annyira erőltetik akkor indulj el, de végül ne menj el. Menj el kávézni vagy egy étterembe, vagy amit akarsz csak addig töltsd el az időt. Na persze ha megtudják az kicsit ciki, de legalább nem kellett végig szenvedned
2017. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

okádj egy nagyon látványosat és ess be a wc mellé.


teába tegyél 1 kiskanál sót és két kiskanál szódabikarbónát, idd meg lassan, és szépen vissza is jön. állítólag :)

2017. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Mond azt, hogy tudod az igazságot a mikulásról. :D:D:D
2017. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor ne menj, mond hogy ilyen hidegben nem akarsz este utazgatni.
2017. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan igy vagyok csak a ceges bulival.:D

de tudom mi a bajod. Nincs onbizalmad,ahogy most nekem sem. A legjobb az az,ha el tudjuk magunkat enedni es felszabadultak vagyunk, nem engedjuk, hogy ne legyen onbizalmunk,mert mi kiralyak vagyunk es jocsajok.:D vegyunk valami szep/szexi ruhat,sminkeljuk ki magunkat szepen es lazuljunk. En valszeg picit pias is leszek, de te azert ne legyel az.:D

2017. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!