Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érzem jól magam a...

Miért nem érzem jól magam a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Mindenkivel jól elvagyok, rokonokkal, osztálytársakkal, csak a szüleimmel nem. Néha már az is idegesít, ha hozzámszólnak, pedig másokkal nem ilyen vagyok. Ez normális?

15/L



2017. okt. 23. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Én is így voltam vele. Elmúlik.
2017. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Velem is ez van. Nem birom őket. Talán azért mert "idősek", és sokmimdent máshogy látnak (szerintem rosszul).

16F

2017. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a többi velük egyidős rokonokkal is jól elvagyok.
2017. okt. 23. 13:39
 4/10 Alain Delon ***** válasza:
Pont abban a korban vagy, amikor "idegesítenek" a szüleid. Ezen mindenki átesik. Az már csak a szüleiden múlik, hogy ezt megfelelően kezeljék.
2017. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy nem kezelik jól. Ha kicsit is rossz a kedvem, piszkálnak, hogy miért vagyok ilyen, más lányok sokkal vidámabbak, meg sokszor mondják, mennyire hisztis vagyok, ezek után már tényleg sírni lenne kedvem.
2017. okt. 23. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is!

Szerintem a korkülönbség miatt van, na meg persze mi semmiben nem értünk egyet, mindent másképp látunk.

2017. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nagyon átérzem...
2017. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyon így vagyok ezzel

13/l

2017. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy normális. :) Pedig én is azt hittem, hogy egyedi. Mert én pl nem mondok el itthon semmi titkot, mert anyám pletykás és tuti hogy ellenkező véleménye lesz az enyémmel, apám sem ért velem soha egyet és azt hiszi csak azért mert idősebb mindent jobban tud... De kb. mindenki másnak előbb mondanám el a titkaimat, egy random vadidegennek is.
2017. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9es

Én sem osztottam még meg semmi titkomat szüleimmel,pont azért, amivel te is magyaráztál. Most döbbentem rá, hogy vadidegen vagyok a szüleimnek...

2017. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!