Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnek? Hogy csinalnatok?

Mit tehetnek? Hogy csinalnatok?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve Miskolcon lakom a szuleim gyorben muszaly voltam ide koltozni a munkam es a parkapcsolatom miatt,de egyiknaprol a masikra pokolla valtozott az eletem. A parom elhagyott, az apukam daganatos vegso stadiumban van, elvesztettem a gyermekemet sajnos elveteltem utalom az eletem probaltam ongyilkos lenni de nem jott ossze mar 3napja nem ettem nagyon ki borultam itt vagyok a messzesegben nem tudok elmenni apahoz es a tudat,hogy apa ugy hal meg,hogy nem is talalkozom vele kiborito. A munka helyemrol kirugtak minden egyszerre osszejott 4ev parkapcsolat vege mit tehetnek? nincs senki akivel beszelhetnek eddig a ex paratom csaladjaval osztottam meg a bajaimat,de mar ok sincsenek,Haza akarok menni apahoz de nem tudok
2017. jún. 16. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Vonatra ülnék azonnal és mennék Győrbe.!!


Ha jól értelmezem már semmi nem köt Miskolcra .

2017. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt tennem,de nincs penzem vonatjegyre es ledobnak a vonatrol vagy elvisznek a rendorsegre
2017. jún. 16. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami rokont (édesanyádat mondjuk) kérj meg, hogy utaljon át egy kis pénzt vonatjegyre és menj Győrbe. Az élet nem lehet mindig tökéletes, mindenkinek vannak mélypontjai, hidd el! Ne legyél buta és próbálj meg tovább élni. Szerinted hogy esne édesanyádnak, ha a férje elvesztése után a lánya is öngyilkos lenne? Na, látod. Ezzel csak a szeretteidet bántod meg, hogy próbálsz elmenekülni a problémák elől.
2017. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, koszonom a kommentet anyatol probaltam kerni de vett apanak gyogyszert meg a korhazba dolgokat sajnos 22 eves koromban ilyey atelni egyedul nagyon nehez
2017. jún. 16. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:

most először is egyél és igyál valamit

azután ezt próbáld meg: Oszkár telekocsi

- egy győri utat nézz ki- ha jelentkezel, megadod az elérhetőséged, a vezető keres és beszéld meg a vezetővel, hogy otthon fizetsz - ez a vonatkegy fele szokott lenni, anyukád annyit készítsen elő, vagy kérjen a szomszédtól.

2017. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom igazad volt, Ma este megyek haza koszonom mindenkinek aki irt
2017. jún. 16. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartást!
2017. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!