Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal már régóta veszeksz...

Princess20 kérdése:

Anyukámmal már régóta veszekszünk, de ezt teljes mértékben meg szeretném változtatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.Anyám kivételez a bátyámmal,velem nem beszél,csak annyit mond,hogy mit kell segíteni a házi munkában,és egy szavamat sem hiszi el.És minden nap sírva alszom el,és sajnos vagdosom is magam😖😖Ez így nem mehet tovább.Mit tegyek?13/L

2017. ápr. 10. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,félrenyomtam a szójavítóban,a "vágdosom is" helyett az lett volna hogy "nem szeretem" 😖Bocsi tényleg
2017. ápr. 10. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Kérd meg, hogy üljetek le és beszélgessetek el erről.
2017. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el kell fogadnod azt a tényt, hogy anyud jobban szereti a bátyádat. Meg tudom érteni, hogy ez neked nagyon fáj. Talán egy beszélgetés tényleg jót tenne, de csak talán. Ez a kivételezés mióta megy? A bátyád visszaél vele? Apud hogy áll hozzá?
2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én sem hinnék neked. Hogy lenne már a nem szeretem magamból vagdosom is magam, tök véletlenül? Ennyire nem hülye az autokorrekt.
2017. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag őszinte kommunikációval lehet ezen segíteni, ha egyáltalán lehet. Kérd meg többször, hogy üljetek le beszélgetni. Mondd neki, hogy meséljen neked a gyerekkoráról. Meséljen arról, hogyan választott szakmát. Kérdezd meg a véleményét egy aktuális témáról. Szóval találj témát, amikor ő magáról mesélhet, és jobban megismerhetitek egymást. Ha végre elkezd beszélni, akkor hallgasd figyelmesen, tegyél fel kérdéseket. Aztán ha ez sikerült, akkor utána elmondhatod neki, hogy örülsz, hogy újabban már tudtok beszélgetni, mert nagyon hiányzott, és szomorú voltál, amikor nem lehetett, és szeretnéd, ha így maradna.
2017. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom Gary Chapman Egymásr hangolva című könyvét. Nagyon tanulságos és nem csak a pároknak való. Mindenféle emberi kapcsolatban lehet hasznosítani!!!
2017. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!