Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Joggal sértődnének meg a...

Joggal sértődnének meg a szüleim, ha azt mondom nekik, hogy az új lakásomhoz nem adok nekik kulcsot?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretnék nekik adni, mert szeretnék végre privát szférát, ahol csak én vagyok, ami végre a sajátom.


Ettől függetlenül természetesen bármikor jöhetnek, csak szóljanak.


28F


2017. jan. 26. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudok érdemi választ adni, de elmondom, hogy velem mi történt. Nem a szüleim vették a lakást, de "biztonságképpen" kaptak egy kulcsot. Egyszer váratlan időben mentem haza és nem tudtam bemenni, mert belülről benne volt egy kulcs a zárban. Kiderült, hogy az apám volt benn aktuális barátnőjével......
2017. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a sértődés. Talán attól félsz, hogy kulccsal csak úgy bemennek? Ha ennek csak minimális alapja is van, akkor én sem adnék.


Viszont, nem árt, ha van ismerősnél, rokonnál pótkulcsod, mert elhagyhatod, ellophatják, lehet vészhelyzet is.


Az én szüleimnek eszükbe nem jutott volna, hogy kulcsot kérjenek a lakásomhoz. Amúgy adtam nekik, de 100%, hogy soha nem jönnek csak úgy váratlanul, és az elmúlt 10 évben nem is volt rá példa.

2017. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiaméknak van kulcsuk a lakásomhoz, nekem is van kulcsom a lakásukhoz (ami valójában szintén az én lakásom, de ők lakják), de még soha nem voltunk egymásnál bejelentés nélkül.
2017. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,nekem sincs kulcsom anyukám lakásához ,de neki sincs a miénkhez.
2017. jan. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én lakásomba is bejárt a szülőm a szeretőjével munkaidőben...
2021. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!