Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha a fiatok/lányotok Black/Death metált hallgatna?

Figyelt kérdés
Szüleim nem igazán szeretik hogy ilyen zenéket hallgatok.

2016. dec. 4. 20:45
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
69%
Elindult a gyűlöletből való pontozás :)
2019. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
93%
Én még fiatal szülő vagyok, de mivel én magam is hallgattam ilyesmit pl Dimmu Borgir, Mayhem stb , folk metál stb, ezért nem zavarna :)
2019. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok szülő. De remélem nem gond hogy leírom a véleményemet.

Az én szüleim egy fesztiválon ismerkedtek meg, mind a kettem punk és rokc zene rajongók voltak, apák a húszas évei vége és harmincas évei eleje fele punk volt, a haja is taréjos volt és mindenféle szinben pompázott. Anyámnak változott kicsir az ízlése, de még mindig az inkább rockosabb, elvontabb zenék fele hajlott. .

Később amikor elmúltak 40 évesek egyre nyitottabbak lettek a zenékre, de mulatóst, diszkót...stb még mindig nem hallgattal

hallgattak, sosem fognak, a lényeg hogy valamennyire változik az ízlésük, apám van hogy klasszikus zenét is hallgat, de a punkot, rockot még mindig szereti. A bátyám retro zeneket hallgat mindig, én metált, az öcsém rapet, mindenki mást, anyám mindegyik zenére tesz megjegyzést, de mivel ezt hallgatjuk muszáj elviselnie....

A kedvenc zenekaromat mindig szidta (nightwish) de volt pár zene amire azt mondta hogy elég jó...

Szóval lehet hogy lesz amikor azt mondják valamelyik zenére hogy na ez nem is olyan rossz ..

2019. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
93%
42 - es vagyok, Nightwish - t én is szeretem :)
2019. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
91%
Off, de mindig nézek amikor ismerőseim közlik, hogy nem mernének black vagy death metal koncertre menni...engem mondjuk sima 30Y koncerten vagy átlag szórakozóhelyen több inzultus ért már, black metal koncerten egy sem.
2019. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
92%
Ő dolga, hogy mit hallgat. Nem az én stílusom, de nem vagyok ellene. Még jobban is örülnék neki, mint ha popzenét hallgatna.
2019. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
0%
Egyszeruen nem engednem meg neked. Az en hazamba csak azt hallgathatnal hangosan amibe beleeggyezek de az ilyen satanista zeneket egyszeruen nem engednem meg neked. Ha tetszik ha nem.
2019. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
92%
Együtt headbang-elnénk. :D
2019. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
91%

Örülnék neki, együtt hallgatnám vele. Még csak a pocakomban van a lányom, de már most tudja mi a jó black

/death metal :)

2019. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy ilyen korszakom, a szüleim semmit sem szóltak hozzá. Nagyon jó fejek, imádom őket! Apám fiatalon rockot hallgatott, anyám meg punkot.🤘
2019. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!