Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha a fiatok/lányotok Black/Death metált hallgatna?

Figyelt kérdés
Szüleim nem igazán szeretik hogy ilyen zenéket hallgatok.

2016. dec. 4. 20:45
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en egy kedves erzekeny visszahuzodo (masok szerint latszolag 100% magabiztos) lany vagyok. Imadom a death es a trash metalt is, de amugy mindent szeretek. Regen a konditeremben ezeket hallgattam fulhallgaton 😄

Semmit sem mondanek max h "Jo zeneket hallgatsz fiam, anyadra utottel, meg egy kicsit tatara is aki rocker volt fiatalon. Akarod tudni mit hallgattam lanykoromban? Megmutatom." 😄

21/L

2017. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
44%

Semmi baj ezzel.Egyszer ezek a darabok is múzeumba kerülnek,és a jövő generáció fanyalogni fog rajta,

hogy nem eléggé ütős.

2017. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
92%

Együtt hallgatnánk max hangerőn \m/


Amúgy átérzem, én fülessel szoktam hallgatni a zenét. Kivéve ha nincs otthon senki, csak én :D. Egyszer anyám kíváncsiságból megkérdezte hogy mit hallgatok és mikor bele hallgatott rám nézett és vetett egy keresztet xD szóval ebből egyből lejött hogy nem nagyon csípi a black metált. De már nem zavarja. Persze legelőször nem tetszett anyáméknak hogy ilyen extrémen is öltözködök hozzá. De egy kis idő múlván már elfogadták többnyire (néha szokott lenni kisebb szópárbaj de nem olyan vészes) szóval szerintem egy kis idővel úgy is elfogadják a te szüleid is, csak fülesen keresztül hallgasd :,D Amúgy meg ez a te ízlésed szóval senkinek semmi beleszólása nincs, hogy mi a kedvenc zenei műfajod.


18/L

2017. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Hallgassa ha szereti nincs ebbe semmi rossz
2019. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Én 13-14 éves korom óta hallgatok ilyesmit, a szüleim nem szeretik ezt a zenét, de nem zavarja őket. Az öltözködésemmel volt eleinte problémájuk, hogy miért hordok ennyi feketét, tuti valami lelki oka van, meg hogy nem fogok magamnak pasit találni ezekkel a "fiús" cuccokkal (bakancs, bandás pólók, de hozzáteszem, néha meg magas sarkú csizma van rajtam miniszoknyával), de aztán látták hogy boldog vagyok, ráadásul fiút is találtam, úgyhogy már ez sem zavarja őket.
2019. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
100%
Én is ugyanezt hallgatom, szüleim nem szólnak. 14/L
2019. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

Anyám sem bírta ezeket a zenéket, meg is kérte, hogy halkítsam le. Öt zavarta. De jól tudta, tiltani úgysem tudja, ezért megkérdezte, miért hallgatom és mit jelent számomra. Amikor elmondta, hogy nekem nincsenek nagy, templom-gyújtogató terveim, és náci sem vagyok, és csecsemőket sem fogok feláldozni, látszott a szemén a megnyugvás.

Sok hülyeség nem az ő ágyából pattant ki, hanem az idióta media terjeszt ilyen phaszságokat...

Könnyű belátni, nem való mindenkinek ez a fajta zene. És ha anyut zavarja, felrakom a fejhallgatót.

2019. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
(mellesleg van néhány death metal CD a családi autóban is, úgyhogy csecsemőként biztos fog ilyeneket hallgatni a poronty)
2019. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
11%
@24: aki csak rasszista és náci dalokat hallgat, arról is ezt gondolod? :)
2019. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 Tom Benko ***** válasza:
34%
@39: Azoknál inkább fordított a helyzet. Ideológia alapján talál magának zenét.
2019. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!