Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha a fiatok/lányotok Black/Death metált hallgatna?

Figyelt kérdés
Szüleim nem igazán szeretik hogy ilyen zenéket hallgatok.

2016. dec. 4. 20:45
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
93%

Csak a beszűkült tudatú szülőknek lenne vele baja. Akik azt gondolják, hogy a számukra ismeretlen stílusú zene magával hozza a drogozást, alkoholizmust, áldozati szertartásokat... :D

Aki kicsit is nyitott a világra az látja, hogy nem a zene stílusától függ az egész, hanem a gyereküktől, nevelésüktől, tőlük stb.

Amúgy ha az én gyerekem majd ilyet fog hallgatni örülnék neki, legalább megismerem majd annak a kornak a bandáit is.

2016. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
54%
A black metal jó, csak az ismeretlenebb zenekarokat érdemes hallgatni, mert ők zenélni is tudnak, míg pl. a Mayhem templomok felgyujtásával és egymás legyilkolásával értek el sikert.
2016. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
90%
A szuleink is egyszer lazadtak... mi van a hippie korszakkal?
2016. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, nem tudom, mennyi idős lehetsz, de én, mint szülő, hangosan felröhögtem a hippikorszak említésén, ami a 60-as években volt :D 1987-ben születtem, a 2000-es években éltem fénykoromat :D A hippikorszak nekem pont olyan távoli, mint neked :)
2016. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 Metionin ***** válasza:
78%
Fogalmuk sem volt róla, hogy mit hallgatok, lévén otthon sosem hallgattunk zenét és nem is volt erre alkalmas eszköz. A könyvtárban hallgattam a metált a gépen, cédékről, amiket az egyik osztálytársam írt ki nekem vagy adott kölcsön. Igazából egyetem alatt derüt ki, hogy mit hallgatok, mert akkor lett laptopom, aztán azon ment otthon is. Nem szóltak rá semmit, max apám jegyezte meg többször, hogy nem hiszi el, hogy én értem hogy ezek mit mondanak (angolul, németül és finnül hallgatok zenét, a szüleim semmilyen idegen nyelvet nem beszélnek, így nehéz volt elhinniük, hogy tényleg értem a dalokat).
2016. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartozik a szüleidre hogy milyen zenét hallgatsz.
2016. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha halkabban hallgatnád vagy fülhallgatóval nem lenne vele semmi bajuk...
2016. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 Tom Benko ***** válasza:
100%
@12: Ne a hírek alapján dönts.
2016. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim válasza:
100%
Én is azt hallgatok már vagy 10 éve.Nem nekik kell szeretniük hanem Neked!!!
2016. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim válasza:
100%
Örülnék neki.
2016. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!