Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok ember miért akar családot,...

Sok ember miért akar családot, gyereket, ha alkalmatlan rá?

Figyelt kérdés
Nem tud közvetlen lenni, arrogáns,teljesen feszült légkört alakít, mindenért kiabál, nem tudja elviselni, ha nem úgy és azt teszi a párja, gyereke, ahogy ő elképzeli, folyton azt keresi, hogy tud kötekedni, a házastársnak is pokol ez és a gyereknek is, én is így nőttem fel.
2016. nov. 25. 16:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini, nincs ájphonom, nem pontoztam le.
2016. nov. 25. 18:54
 12/14 A kérdező kommentje:
És nem is akarok ájfont, nem ez a probléma a szülőmmel, hanem mióta az eszemet tudom, többnyire öntelt és mogorva volt, minden apro cseprő dologba belekötött és nem úgy viszonyult a saját családtagjaihoz, ahogy egy normális családba kellene. Évekig a feszült légkörben élni, mert megteheti, de ha jogosan visszaszól neki valamelyőnk ő van vérig sértve, ez a megalázó családi körülmény mire jó?
2016. nov. 25. 19:01
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. nem szeretnék családot. Se férfit, se gyereket. És folyton utálkozást, lenézést kapok a családosoktól, hogy mekkora önző pcisa vagyok. Aztán ha megkérdezem, miért gondolják így, 10-ből 9-szer az a válasz, hogy azért, mert sosem fogom megtapasztalni, milyen az, amikor egy pici ember csodál és feltétel nélkül szeret. Na EZ az önzés, szóval a kérdésedre a válasz: mert önzőek, hatalommániások, és/vagy túlzottan szeretetéhesek.
2016. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki hülye, az azért hülye, mert fel sem fogja, hogy alkalmatlan rá.


Ezért nem hogy fontos, hanem nélkülözhetetlen, hogy megfelelő önismerettel vállaljon valaki gyereket. Sajnos én is látok példát, aki csak megfelelni akart az "elvárásoknak" (amiket normális ember le se toj) és aztán a gyereke nőtt mint a gomba, de nem foglalkozott vele és állandóan másnál lakott, mert anyuka épp az aktuális pasijával volt.

2018. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!