Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha...

Szülők! Mit szólnátok ha elmondaná a 18 éves lányotok hogy a nőkhöz vonzódik és van egy 34 éves barátnője?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És ha boldogok lennének akkor elfogadnátok?
2016. okt. 18. 19:36
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Meglepődnék, de ha boldogok lennének, és nem használja ki a barátnője, hát istenem, ez van.Ki vagyok én, hogy megítéljem?Akkor is a gyerekem marad, és ugyanúgy szeretem, mintha heteroszexuális lenne.És dettó úgy félteném egy férfi okozta csalódástól, mint egy nő által ért sérelem miatt.
2016. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
* nő által ért sérelemtől
2016. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Teny, h nem repdesnek az oromtol egyik hir hallatan sem, de megis a gyerekem es szeretem, ugyh elfogadnam. A 34 eves baratnot nem olelnem a keblemre azonnal, hanem varnek egy kicsit, h lassam, valoban boldog-e vele a lanyom. Es ha igen, akkor ez van...
2016. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet (mármint h fiatalabbként idősebb barátnőm van), de én még nem merem elmondani a szüleimnek. Alapvetően szerintem nagyon becsülendő dolog a lányod részéről h elmondta neked, és ha most rosszul reagálsz vagy úgy érzi h elítéled azt akár egy életen keresztül megőrzi az emlékeiben, és ha valamikor újra hasonló helyzetbe kerül lehet nem mondja már el.. De ezt csak magamból kiindulva írtam, lehet a lányod teljesen másképp éli meg. Majd kíváncsi lennék h hogyan reagáltál, akár privátban is megírhatod:)
2016. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ő a lány nem a szülő szerintem és most felmér milyen reakcióra számíthat.
2016. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát a korkülönbség kicsit zavarna, nehezen tudom elképzelni harmincasként, mihez kezdenék egy tini partnerrel.
2016. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Eléggé sok pozitív választ kapott, tegyük hozzá, hogy a valóságban örülj ha a szüleid nem kárhoztatnak évekig tartó szobafogságra amiben remélik, hogy kigyógyulsz a tini hóbortból. Sőt elkönyvelhető, hogy nem fognak egy 34 éves felnőtt nőnek örülni.
2016. okt. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!