Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok elmondaná (18éves) Hogy egy 38 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Unokatesóm elmondta teljsen ledöbbentem... Mondta hogy csak nekem mondta el eddig... És 6 hetes terhes!!! A férfitól!!! A szülei azt sem tudják hogy van barátja,és még terhes is... Szerintem ez gáz és elismondtam a véleményem neki.. és mondtam neki h sürgösen mondja el..És én szóljak az ő érdekébe a szülöknek vagy mi?? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. júl. 29. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 38 éves a párja talán még nem is lenne akkor a probléma, ha nem egy eszetlen 6ökör lenne aki teherbe ejt egy 18 éves lányt! Nem volt annyi eszük, hogy védekezni kéne???
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

A pasi elveszi a csajt (azonnal!) és akarja a gyereket?

Mert ha szeretik egymást, oké.

Egyébként megnyúznám mindegyiket.

2010. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

csaj is gondolkodhatott vna, nem elég a férfi 1 gyerekhez, tudtommal a nő is kell oda azért:D

mellesleg lehet h védekeztek, simán lehet akkor is baba, nem ecsetelem,hogy hogyan.

szóljon az anyjáéknak, de te ne mondd el helyette, mert ha én ilyen helyzetben lennék, és vki elmondaná helyettem, tuti hogy megnyúznám, még ha csak jót akart, akkor is.

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Patiképes ez a fickó? Vagy csak mellékesen tartja a lányt maga mellett? Ha neki nincs annyi esze, hogy szóljon a szüleinek, tedd meg te, hiszen unokatestvérek vagytok.A szülei - így, vagy úgy - biztos megpróbálnak segiteni neki.
2010. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hány évessel jár az tökmindegy.

a terhesség necces, de az ö dolguk.

ne szolj bele, az is az ö dolga h megtartja e a babát, helmondja e a szüleinek stbi.

2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, elmondanám a saját anyámnak, hogy uncsitesó szószban van. Nem vállalnám egyedül a felelősséget, hogy még nagyobb bajba kerül, én meg tudtam róla. Tuti nem fogják megköszönni, hogy tudtál róla, és nem szóltál nekik.
2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom pontosan hanyadik hétig lehet abortuszt csinált, de ez lenne a legjobb megoldás! És a csaj mondja el a szleinek!!!
2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Abortusz 12. hétig van, de nem biztos, hogy az a legjobb megoldás.
2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Vazzeg, mit rontottam el???" - ezt mondanám befelé.

"Hozd el, mutasd be, hogy megismerhessem!" - ezt mondanám kifelé.


Nem, mintha különösképpen szeretném a képmutatást (egyébként gyűlölöm), de nem szeretném egyből megbántani a lányomat azzal, hogy ami a szívemen, az a számon. Azt meg tényleg úgy gondolom, hogy ha előadódik ez a helyzet, akkor én, mint apa rontottam el valamit. Ez van, szembe kell nézni vele. (Azt is tudom, hogy kevesen gondolkodnak így, sokkal könnyebb a külvilágra fogni minden rosszat. De kire foghatnám rá, ha egy szép(?) napon a lányom ilyen bejelentéssel "lep meg"? A Vasedényre? A postára? A politikusokra? Vagy mégis kire???)

2010. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elvileg a pasi akarja a gyereket, pasinak is van 1 lánya akit 13 éves... és mondta hogy ő akarja a gyereket mert nagyon boldogok..állítólag védekeztek..
2010. júl. 29. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!