Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok elmondaná (18éves) Hogy egy 38 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Unokatesóm elmondta teljsen ledöbbentem... Mondta hogy csak nekem mondta el eddig... És 6 hetes terhes!!! A férfitól!!! A szülei azt sem tudják hogy van barátja,és még terhes is... Szerintem ez gáz és elismondtam a véleményem neki.. és mondtam neki h sürgösen mondja el..És én szóljak az ő érdekébe a szülöknek vagy mi?? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. júl. 29. 15:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Hiába jöttök azzal, hogy nem számít a kor.Ez szánalmas.Vajon miért nem a saját korosztályában keres nőt ?Mert egy balf.sz.A lány meg szintén hülye.Mond meg neki, hogy mondja el magától a szüleinek.
2010. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Nem az a baj, hogy van 20 év korkülönbség, hanem az, hogy 6 hetes terhes!!! Egyiknek sem volt annyi esze, hogy védekezzen? Ne legyünk már ennyire tudatlanok!!! 18 évesen is tisztában kell lenni egy lánynak a védekezés lehetőségeivel, 38 éves pasinak meg főleg. Nehogy az is kiderüljön a végén, hogy a pasinak van felesége, esetleg 1-2 gyereke. Mert akkor lesz még ennél is gázabb a történet.

A helyedben viszont nem avatkoznék bele, ezt neki kell megoldania, a szüleivel közölnie. Ne keverd bele magad, mert még a végén a felnőtteket is magadra haragítod az unokatesód felelőtlensége miatt. Ha a kufichoz érettnek, és okosnak érezte magát, a következmények tisztázásához is legyen érett.

2010. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Az lesz vicces, mikor a 13 éves kislány mondja, a 18 éves kiscsajnak, hogy anya...
2010. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát Ha megszülné a gyereket jó anyagi háttér állna mert a lány szülei gazdagok stb.. De a szülök már szinte hallom hogy az apja üvölt..
2010. júl. 29. 15:30
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Csodálod, hogy üvöltene az apja? Hogy egy kb vele egy idős felcsinálta a pici lányát ?Hát én ebből k.rva nagy balhét csinálnék az tuti.
2010. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Na van a pasinak már egy lánya... király, tehát egy csajt már faképnél hagyott gyerekkel... :S - jó nyílván most nagyon sarkos voltam, mert nem biztos, hogy az ő hibája volt. de könyörgöm mielőtt elkezdünk fűvel- fával kufircolni előtte azért tájékozódjunk már alaposan! Én else tudom mondani mennyit olvastam a téma után, felkerestem a nőgyógyászt minden kis aprócseprő kérdéssel csakhogy nem érjen baromi kellemetlen meglepetés. Nyílván becsúszhat, de ha tisztában van az ember a fogamzásgátló eszközökkel, hatásával akkor azért kisebb az esélye egy becsúszott babának.
2010. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

15:27

bal.asz? Kinek kell egy leharcolt negyvenes? :-)))))

2010. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
pédául nekem
2010. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18 éves annyira nem gyerekem már 20-30 éve még minden második 18-20 éves szült.

Kereszt anyám és a férjű közt 15 év van mégis lassan 30 éve együtt vannak és boldogok.

Szóval a férfi gondolom már keres eltudja tartani a családját a lány vagy befejezte vagy egy éven belül befejezi a sulit amit estin is tud sőt gyes mellett még fősulira is járhat. Felnőttek ne szólj bele. Itt már a szülők is elkéstek a neveléssel. Gondolom nem tini diszkóba és suli bulin ismerkedett meg egy 38 évessel gondolom oda a szülők engedték el és gondolom rég elrontottak valamit ha a lányuk fél tőlük és titkolóik.

2010. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
vedd rá h mondja el a szüleinek, ha erre sem képes, akkro h akar felnevelni egy gyereket? Viselekdjen felnőtt módra, vállalja a tettei következményét..
2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!