Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok elmondaná (18éves) Hogy egy 38 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Unokatesóm elmondta teljsen ledöbbentem... Mondta hogy csak nekem mondta el eddig... És 6 hetes terhes!!! A férfitól!!! A szülei azt sem tudják hogy van barátja,és még terhes is... Szerintem ez gáz és elismondtam a véleményem neki.. és mondtam neki h sürgösen mondja el..És én szóljak az ő érdekébe a szülöknek vagy mi?? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. júl. 29. 15:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el akarják vetetni a gyereket. 18éves kora után már nem köteles róla beszámolni senkinek, ha pedig titokban tartja a szülei előtt, az az ő dolga. Lehet, hogy én sem mondanám el... Úgyhogy a helyedben nem szólnék senkinek egy szót sem a dologról, gondolom az unokatestvéred azért mondta el neked, mert benned megbízik.
2010. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja! Hát ha akarja /szeretné/ a pasi a gyereket, álljon a lány szülei elé és vállalja a lányt leendő gyerekével együtt. Ne csak a lány fülébe sugdossa!
2010. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túl cicomázni,vannak lányok akik korábban érnek,én is 18 évesen szültem a fiamat egy 30 éves férfitől,boldogan neveljük azóta is.Biztosan a lány is az idősebb férfiakat szereti,mert a vele egykorúak idétlenek. A szülei is megérthetik a helyzetet,a szülői viszony ott kezdődik hogy mindent megbeszélnek egymással.Itt nem a szülőről van szó,hanem a lányról az apáról és a piciről! Az abortusznak súlyos következménye is lehet,az ismerősömnek is abortusza volt 18 évesen mert az anyja nem engette hogy megszülje a picit,pedig a párja is akarta volna.Azóta eltelt 12 év és nem lehet gyermekük,mert meddő lett az abortusz miatt.
2010. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért 20 év korkülönbség még szerelem esetén is nagyon sok, főként így, hogy a lány 18. Én a helyében menekülnék ebből a helyzetből. Bár ha szerelmes...
2010. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha otthon él a szüleivel és ők tartják el igenis köteles beszámolni mindenről. Sok 20 év még ha páran azzal érvelnek is hogy valaki az idősebbeket szereti. Röhejesen sok. Én szólnék a szülőknek bár így is jó úton van hogy elcsessze az életét.
2010. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!