Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Annyira utálom őt!

Ahányszor itthon van,mindig minden olyan...rossz lesz. Bár ne is jönne többet haza!

Mit tehetnék? Olyan jó lenne ha elválnánkak!



2016. szept. 11. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit tegyél? Nőj fel! Vagy mondj példákat miért? Nem kaptál iphonet 6s-et a szülinapodra?
2016. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem elég indok, hogy utálod az apádat. Kifejtenéd bővebben?
2016. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Tudsz valami konkrét indokot is, miért utálod őt? Anyukád hogy viszonyul hozzá? Bánt téged/titeket? Van testvéred? Ha van, apád hogy bánik vele? Jobban, vagy rosszabbul, esetleg ugyanúgy, mint veled?


Ezek fontos kérdések, amikre eddig nem válaszoltál, így nehéz tanácsot adni.


Csak annyit tudok mondani, hogy ha bánt téged/titeket, esetleg édesanyádat is (és bántásnak számít az is, ha lelkileg terrorizál, szavakkal bánt), akkor segítséget kell kérned egy felnőttől, akiben bízol. Osztályfőnök, vagy iskolaorvos/pszichológus biztosan tud segíteni.

2016. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Például,mindig hülyeségekre költi el a pénzt,nekem meg még egy pulóvert se hajlandó venni,de önmagának mindig mindenből a legjobbat veszi...lenéz engem és az anyukámat is...
2016. szept. 11. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy nekem semmibe sincs beleszólásom,neki bezzeg mindig igaza van. Gyakran a család előtt is kigúnyol.
2016. szept. 11. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg fogjatok össze és közöljétek vele, hogy jobb lesz, ha visszavesz magából. Tudom, hogy az ilyen emberekkel nehéz szót érteni. Vagy megpróbálhatnátok azt, hogy nem álltok szóba vele egy jóideig. Majd úgy is rákérdez, hogy miért csináljátok ezt.
2016. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Inkább anyukádat utáljad. Mert senki nem kényszerítette/ nem kötelező ilyen férfinak(apukád) szüljön gyereket.
2016. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen a tragikus helyzeten csak anyukád tud változtatni, az ö kezében van a kulcs.

Ha neki igy megfelel, h te is es ö is lábtörlönek vagytok kezelve, akkor ez van .

Szamomra mint anya ez válóok lenne .

Lehet anyagilag kiszolgáltatott apukádnak? Lehet erröl van szó , általában ezért szoktak ilyen helyzetbe kerülni az emberek. Mert a penz ugye megis számit

2016. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!