NagyTibirka kérdése:

Ez másnál is igyvan?

Figyelt kérdés
Hát kezdjem ott hogy anyám nem stimmel nekem.Először is 18 éves vagyok 175 cm magas 88kg voltam ami ugye sok nyár elején belekezdtem egy fogyókúrába most vagyok 77kg ami még mindig sok a fogyókúra alatt sokat sportoltam és az ennivalót is visszafogtam,de a szüleim:anyám,apám,nagyanyám még hátráltak tukmáltak belém mindenféle ennivalót,sértegettek szavakkal hogy milyen sovány vagyok ne is menjek emberek közzé mert kiröhögnek egyszóval még velük is kellett bajlodjak ha le akartam fogyni.Aztán van még nekem itthon ilyen félkezes sulyzóm de ha használom megint kötekednek velem hogy olyan a hátam mint az S betü.Elég gyakran veszekednek a szüleim anyám hibájából általában úgy kioktat mindenkit mintha ő lenne a világ közepe és hamar sértődik is.Aztán ugye hogy most leszek végzős diák eldöntöttem hogy közgazdász szeretnék lenni anyám erre meg azzal fogadott hogy engem biztos nem fognak felvenni egy bankba meg semmilyen hivatalba.Aztán belekezdtem a kocsivizsgába(neki persze nincs jogsija) de már azt is mondja hogy én nem vagyok emberek közzé mert nagyon indulatos vagyok.Ma összevesztünk és ilyenkor minden csődtömeg,semmire való vagyok.Nyaralni az elmult 5-6 évben nemvoltunk sehol 18 éves koromra még nemtanultam meg úszni mert ritkán jártunk nyaralni meg strandra is és amikor voltunk nemtudott se anyám se apám megtanitani mert ők se tudnak.Amugy anyám megbukott az érettségin sose volt munkahelye.Azon a napon amikor eldöntöttem hogy fogyókúrázok eldöntöttem azt is hogy megcsinálom a jogositványt,megtanulok jól angolul fogok járni fittnes terembe tanulni fogok sokat ,és megfogom tenni ami tőlem telik hogy bejussak az egyetemre és még azt hogy következő nyáron úszni is megtanulok.Azért anyám is ember mindig van meleg ebéd ha hazajövök,főz mos takarit rám.
2016. szept. 5. 10:07
1 2
 11/11 Carragher_x ***** válasza:
Az elhatározásod már megvan ahhoz, hogy kitörj. Hajrá, tarts ki mellette!
2016. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!