Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyának honnan...

Mit mondjak anyának honnan van pénz?

Figyelt kérdés

Sikerült egy nagyobb összegre szert tennem, azt itt sem szeretném megosztani, hogy honnan. Mielőtt kérdeznétek NEM illegális úton, a szexualitáshoz meg még csak köze sincs, sőt semmilyen intim dologhoz se. Anya tudja, hogy nem dolgozom, azért azt nem mondhatom, főleg hogy egy részmunkaidős állás is napi 4 óra kb. Már vettem magamnak drágább ékszereket, amit még nem mondtam anyának. Észre fogja venni és látszik rajtuk, hogy nem gagyi bizsuk. Tudnátok adni valami tippet, mit mondjak anyának ha megkérdezi miből vettem az ékszereket?

20/L


2016. aug. 29. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

Bírom, amikor 20 éves emberek nevezik magukat felnőtteknek, de "félnek" elmondani a szüleiknek, hogy pénzt nyertek... XD


Nem öltél meg senkit, simán mondd, hogy fogadtam b..szod, bejött és kész. Mit fog tenni, a sarokba küld...?

2016. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, szerintem, ha elég elvetemült, akkor az utcára küldi, nem a sarokba...
2016. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez esetben meg szomorú, hogy csak most gondolt először arra, hogy mi lesz, ha kidobják otthonról, valami miatt. Amúgy mivel már "felnőtt", igazából meg is tehetné a szülő. Nem kötelessége többet gondoskodnia róla. Az erkölcsi része más kérdés.
2016. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23 nem erten ez hogy jon ide, kerdeztem barmit is ezzel kapcsolatban? Eleg unalmas mar ez a szoveg.
2016. aug. 30. 21:53
 25/27 anonim ***** válasza:
Áruld el mennyit nyertél plíííz?!:D
2016. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25 kb 453 ezret:)
2016. aug. 31. 13:48
 27/27 anonim ***** válasza:
Szupi#
2016. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!