Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyának honnan...

Mit mondjak anyának honnan van pénz?

Figyelt kérdés

Sikerült egy nagyobb összegre szert tennem, azt itt sem szeretném megosztani, hogy honnan. Mielőtt kérdeznétek NEM illegális úton, a szexualitáshoz meg még csak köze sincs, sőt semmilyen intim dologhoz se. Anya tudja, hogy nem dolgozom, azért azt nem mondhatom, főleg hogy egy részmunkaidős állás is napi 4 óra kb. Már vettem magamnak drágább ékszereket, amit még nem mondtam anyának. Észre fogja venni és látszik rajtuk, hogy nem gagyi bizsuk. Tudnátok adni valami tippet, mit mondjak anyának ha megkérdezi miből vettem az ékszereket?

20/L


2016. aug. 29. 23:24
1 2 3
 1/27 saridon válasza:
39%

Figyelj! 20 éves NŐ vagy :)

Köze nincs hozzá mivel a 18-át betöltötte <3

Nem kell aggódni

2016. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ, az igaz hogy nincs köze hozzá, de otthon lakom mert egyetemen tanulok még, és az is biztos hogy meg fogja kérdezni. Az meg fura lenne, ha nem mondanék semmit.
2016. aug. 29. 23:30
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy tipmixen vagy kártyán nyerted!
2016. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Azért privátban elárulhatnád, én is akarok pénzt. Így nem ér.
2016. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Fogtündér
2016. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond, hogy vettél egy Buksza sorsjegyet a lottózóba, és nyertél vele 100 ezret, és ki is fizették.


A sorsjegyet le kell adni, csakhogy tudd, nem tarthatod meg.


De itt a szabályzata, okosítsd föl magad


[link]


Ennyi.

2016. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Azert kivancsi vagyok honnan van.
2016. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Akkor minek vetted meg ha tudod hogy úgyis megkérdezi? Facepalm
2016. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

Ne mondd már Kérdező, hogy nem tudsz kammantani valamit!

Mondd azt,hogy találtál egy pénztárcát és benne volt.

2016. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ha ennyi mindenkit erdekel, akkor leirnan hogy sportfogadason nyertem. Baratom nagyon benne van ezekben, o segitett/adta a tippet. Anyanak kizart hogy elmondjam, nagyon utalja az ilyet, valamint apa nagyobb osszegeket eljatszott, ugyhogy ertheto az aggodalma. Ide meg azert nem akartam kiirni, mert tudom hogy sokaknak megvan a velemenye a sportfogadasrol.

#8 azert vettem meg, mert nagyon megtetszett.

2016. aug. 30. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!