Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem számol be a fiam a...

Miért nem számol be a fiam a barátnőjéről nekem?

Figyelt kérdés

24 éves a fiam, most van az első komoly barátnője, már fél éve együtt vannak. 3 hónap után mondta hogy van valakije, azóta se mondott semmi konkrétat. Pedig én kérdezgetem, hogy ki az és hogy milyen de semmit se mond. Kiváncsi vagyok tényleg és megszeretném ismerni a lányt :)de semmit se tudok, még az apja se tud semmit :D Nem értem, hogy mégis miért nem mond semmit.

Könnyen megoldják hogy találkozzanak, mert a fiam már elköltözött otthonról. Biztos, hogy létezik a lány, mert múltkor láttam, hogy a telefonjának a háttérképe ő és egy lány, aki szimpatikusnak tűnik.

Szülők szerintetek miért nem mond semmit se róla?



2016. jún. 19. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És ha tényleg fiú? Én ismerek olyan fiút, aki mindig lányokkal pózol a facebook képein, de közbe meg fiuja van és rendszeresen szexel vele. Az csak egy dolog,hogy női háttérképet láttál a telefonján.

Inkább azon gondolkozz el,hogy ha a fiadnak fiuja van és netalántán egyszer bemutatná, akkor hogy tudod majd elfogadni? Mert sokkal több meleg fiu van, mint ahányan bevallják. Csak sokan szégyellik és inkább titkolják.

2016. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
lány a barátnője :) azóta már hazahozta az unszolásomra :) s nagyon kedves aranyos
2016. júl. 18. 14:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van. De ne bízd el magad, nem tudni mit hoz a jövő. Lehet, hogy egy év múlva már fiút fog hazavinni. Volt már rá eset.
2016. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!