Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem elmondani a szüleimn...

Nem merem elmondani a szüleimnek hogy elmentem messze egy lány miatt mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok meglepően fiú. Megismertem az interneten egy lányt és elmentem találkozni vele egy olyan fél év után. 200 km a távolság és igazából nem mertem nekik elmondani hogy el akarok menni hozzá így hát titokban kellett elmennem. Most el szeretném mondani nekik de így már 2 dolog miatt nem fogadnák ezt el. Az egyik hogy messze mentem a másik hogy neten ismerkedtem. Anyámék ezt teljesen ellenzik és elengedni meg biztos nem akarnak oda meg is fogják tiltani hogy többet menjek oda de én ezt a lányt nagyon szeretem és nem tudnék nélküle élni. Tudom miért nem mondok le róla de ebbe kérlek ne szóljatok bele mert sokan nem érthetik hogy minek utazok egy lány miatt ennyit. Nem is akarom őt ezzel megbántani hogy nem megyek többet.

1. Szerintetek előtte lett volna jó elmondani? akkor biztos megtiltották volna hogy bárhova is menjek

2. Most utána megéri elmondani vagy várjam meg amíg 18 leszek és akkor utána már semmit nem tudnak ellene tenni?

3. Ha most mondanám el akkor lenne arra esély hogy megértenek és elengednek?

Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 6. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

-mutasd be skypen

-itt a nyár, fűzd meg a szüleid egy ottani nyaralásra

mondd el, legalább tudják hol vagy. bármi történhet. igérd meg,é s tartsd is be, hogy mindig küldesz helyzetjelentéseket. felszálltál, átszálltál, megérkeztél, egyszer a lánnyal is felhívhatod őket, visszafelé felszálltál...



-ezt ne csináld!!! de ha mégis úgy döntesz, hogy nem mondod el és úgy mész, akkor is legalább küldj nekik egy üzenetet, hogy hova mentél. valóban bármi történhet. tudniuk kell, hol vagy.

2016. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

én teljesen megértelek.

feltételezem okkal nem mondtad el neki, mert ismered őket és a reakcióikat.


de el kell keseritselek. attól hogy 18 leszel csak jogilag nem szólhatnak bele. a valógásban - ha függsz tőluk akkor továbbra is beleszólhatnak.


ugyhogy a javaslatom, a legokosabb amit tehetsz ha amelett hogy találkogatsz a lánnyal, a többi idődben a leheteő leg hatékonyabban tanuslz s közben gondolkozol, miféle képesitést szerezz meg amivel anyagilag független lehetsz.

ugyanis akkor nem fognak beleszólni a dolgodba 18 éves kor fölött, ha ezt eléred.

2016. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*akkor nem fognak tudni beleszólni.

illetve beleszólni tudnak akkor is, de nem lesz jelentősége.

2016. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Az utazás árából vehettèl volna pálinkát is...
2016. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13 teljesen igazad van terveztem azt is hogy oda megyek hozzá egyetemre is de igen ehhez tényleg függetlennek kell lenni

#14 apjánál kapok

2016. júl. 3. 23:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha tènyleg az apjától kapsz,akkor mond otthon,hogy az egyik barátoddal elmentek valahova.Utána egyenes út a csaj apjához a pálinkáèrt.
2016. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!