Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most miért kell ilyen szánalma...

Most miért kell ilyen szánalmasan viselkedni?

Figyelt kérdés

Most van 1,5 éve, hogy együtt vagyunk a barátnőmmel, de csak nem olyan rég mutattam be, mert anyám nem teljesen százas, csak apa mondogatta mindig, hogy nyugodtan hozzam el hozzánk. Meglepően jól viszonyultak hozzá mindketten. Viszont ami nagyon kiakasztó az az, hogy egyik nap anya mondta, hogy hazahoz minket. Beszélgetni és valamin nevetnünk, erre elkezdett velünk ordibálni, hogy fejezzük már be. Vagy volt olyan is, hogy barátnőmmel elmentünk az egyik osztálytársamhoz (Bp-től 15 percre lakik) és anyám mondta, hogy xy időpontra vár haza. 10 perccel, ismétlem 10 perccel később értem haza, erre mindkettőnkkel elkezdett ordítani, hogy ezt hogy képzeljük, már rég itt kellett volna lenni. Ha nem tűnt volna fel, messzebbről jöttünk haza, és nem tudhattam pontosan kiszámítani, hogy hogyan érek vissza. Nekem már itt nagyon betelt a pohár és mondtam neki, hogy a barátnőmmel így ne beszéljen, ráadásul ő semmi rosszat nem csinált, és ha csak még egyszer így szól hozzá, akkor ne várja, hogy szóba álljak vele. Ennek az lett a vége, hogy nem akar többet látni, és el lehet innen húzni, csak ne lásson engem többet.


Ilyen emberrel ilyen esetben mit lehet tenni?


16/f


2016. jún. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
telefonálni ha késel?
2016. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megprobalhatnal vele leulni beszelni, sokat segit ha meghallgatjatok egymast:)
2016. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen kérdéseket felesleges feltenni, 90%-ban úgyis csak a hasonló csökött, agresszív szülők válaszolnak rá.


("Megérdemelted, büdös szutyok, ROSSZ VAGY, én laposra is vertelek volna. Ezek a mai fiatalok, bezzeg a mi időnkben korbáccsal vertek minket, tiszteltük is az idősebbeket!")

2016. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!