Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apám mukikának...

Normális ha apám mukikának becézget? 21/F

Figyelt kérdés
Mindenfélének becézget, meg nyilvánosan mindig próbál burkoltan elnyomni, megalázni, legalább is én így érzem. Nem igazán foglalkozok vele. Jó ha napi 5 percet beszélek vele. Csak érdekel mi játszódhat le a fejében.
2016. febr. 25. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtiul b zisan hangzik
2016. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Na végre egy normális! Kösz tesó ;) pacsi (y)

Főleg amikor idegenek előtt játssza ezt be, amikor meg visszaszólok neki arányosan ő van megsértődve...

Komolyan beteg ez az ember. A kutyájának hisz. Múltkor jöttek hozzánk, és mondta, hogyha bejön az ismerőse, akkor én szépen felállok, odaszaladok az ismerőse elé és bemutatkozok neki... Oké hogy ez az apám, de azért a minimális tiszteletet meg kellene adnia, ha már én maximálisan megadom neki. Meg jól van etet, felnevelt, na és? Nekem van egy kutyám, annyit sétálok vele hogy sokszor kedve sincs eljönni úgy kifárad, etetem, többet foglalkozok a kutyámmal mint apám velem valaha. Még sem várom el a kutyitól hogy a seggembe dugja az orrát, meg ha idegen van előttünk nem kezdem el csicskáztatni a kutyust. Akiben van egy kicsi méltóság meg önbecsülés az felfogja amit írok, és ez nem gyerekes megsértődés, hanem próbálom a nekem nem tetsző dolgokat megszüntetni. Ha dolgozni megyek mert éhezek, akkor azt sem azért teszem, mert megsértődtem az éhezés miatt. És amugy meg lesz@rom mit akar bepótolni, ott volt neki ugyanúgy a lehetőség amikor kicsi voltam, elkúrta, istenem, ez van, ne játsszam már el az áldozat szerepét más kedvéért, csak azért mert az apám és b..szni volt kedve anyámmal 21 éve.

2016. febr. 26. 14:09
 13/18 anonim ***** válasza:
A homis szerintem ilyenen megsertodni
2016. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha szeretetből mondja nem gáz,ha viszont tudatosan sértésnek szánja,vagy meg akar alázni,akkor igen.


Az viszont,hogy "fel kell állni az ismerőse előtt" az nem normális...

Én olyat ismertem,ahol a 20-on éves fiút a szülei csicskáztatták,pl a részeg vendégeiket fuvaroztatták vele haza,vagy amikor ők voltak atomrészegek,akkor neki kellett értük menni,este 10-11kor.

Ezt a fiút is elég félreérthető becenévvel illették.

2016. márc. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem múlt hónapban faterom részeg volt. Tiszta pia szag volt tőle az egész ház, arra nem volt képes hogy becsukja a szobájába az ajtót. Egy pohár vizet kapott az arcába. Régi bevált módszerem. Nem igen van kedve bepróbálkozni azóta.
2016. márc. 5. 10:00
 16/18 anonim ***** válasza:

10.00


Kérdező; nem szégyelled magad? A haverod is pofán öntöd?


Kinek a lakásáról van szó mellesleg, ahol olyan nagy bűn nyitvahagyni a "szobája" ajtaját?


Előtte valaki; mitől "csicskáztatás" a józan embernek hazavinni azokat, akik ittak?

Mi baj van azzal hogy ha látogató jön, álljunk föl üdvözölni? természetes dolog.

2016. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jaj en megertelek. engem a csaladban hivtak egy bizonyos beceneven amitol egyszeruen megorultem. a nagyimtol elviseltem (de utaltam magat a szot is) de senki mastol.

erre mit ad a sors, a tolem 25 evvel fiatalabb unokatestvereim is igy hivnak hiaba mondtam hogy gyulolom es ne szolitsanak igy . mintha nem is hallottak volna;-(((

2016. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 os nak

a kerdezo meg rendes is volt hogy nem pofan vagta csak ontotte a reszeg apjat. attol hogy valaki szulo nem erdemel tisztelet a sajat kedvtelesere gyartotta az utodot akinek nem az a dolga hogy a seggnyalo csicskasa legyen. es SZERINTEM minden reszeg ember undorito es meltatlan arra hogy emberszamba vegyek. ja es nem lazado koru tini vagyok hanem egy nagymamam koru no, megis a kerdezonek adok igazat.

Kerdezo, tedd vele minimumra a kapcsolatodat, a kutyus erdemli meg a szeretetedet nem ez a ven sotet bugris apad.

Anyad hol van , veletek el, es mit gondol errol?

2016. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!