Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, apukák, mit szólnátok...

Anyukák, apukák, mit szólnátok, ha a fiatok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mit reagálnátok? Milyen "körülmények között" fogadnátok legjobban?

17 évesről van szó.


2016. febr. 3. 23:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy viszonyulok az egészhez, hogy én vagyok a 17 éves meleg fiú. :)

És a szüleim eléggé konzervatívak...

2016. febr. 6. 05:24
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Milyen szánalmas beteg görények vagytok ti! Tisztelet a kivételnek. A "másságot" elfogadjátok, de a más véleményt nem...?

Akkor elmondanám kedves meleg-barát, meleg-támogató, meleg-létrehozó idióta köcsögök, hogy a ti felfogásotok ebben a helyzetben teljesen azonos a középkori vallási hittérítőkével, ahol a más vallásúakat ugye divat volt ignorálni, kivégezni és mindezt a hit és emberiesség nevében tették.

2016. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

A válaszom megtalálod, #12-es voltam. A fenti szösszenet nem neked szól, amennyiben te nem lepontozni akarod a véleményt, hanem kíváncsi vagy rá.

A szülőkkel való beszélgetéshez sok sikert! Szerintem a felelős szülő nem vonja ki magát a gyermeke életéből csak azért, hogy ezzel kivonja magát a felelősség alól is. Aki azt gondolja, hogy a gyereke szexuális életéhez semmi köze, az ezt teszi. Szerintem a gyermek életének minden részletéhez köze van a szülőnek, főleg ha még kiskorúról van szó. Persze lehet, hogy a gyerek ennek egy idő után nem örül, de szerintem sokan vagyunk úgy ha visszagondolunk a saját szüleinkkel való kapcsolatra, akkor beláthatjuk, hogy igenis lehet fontos szerepe az élet minden területén az iránymutatásnak, példának a feltétlen támogatás mellett.

42F

2016. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy pedig kérem ne használjunk virágnyelvet. A "meleg" az lehet az étel, a nyár meg sok minden. A homoszexuális ember, na az nem meleg! Nem lenne jó a heterókat hidegnek hívni ugye? Vagy hogy gondoltátok ezt?

Ja, a heterók azok "homofóbok" ugye, és akkor minden el van rendezve mi...? Agyhalottak!

2016. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19%

Szó sincs itt elfogadásról.

Nyilván a melegeket is pont lesz....tok. Csak most aki modern, meg felvilágosult kiáll melelttük.

És mivel nyilván ti is modernek vagytok ezt gondoljátok.

Fogalmatok sincs a dologról, csak most ezt menő gondolni.

Migránsokat is várjátok mi?

Ha holnap a tündéreket lenne trendi elfogadni, arra is helyeselnétek ezerrel.


Nem ekéztem a melegeket, semmi negatív jelzőt nem használtam rájuk.

Csak leírtam mit éreznék, mi lenne ha ez én fiam lenne meleg. Érezzek mást? Érezzem azt ami 'elfogadott'? Ami szerintetek helyes?

Tolerancia arról szól szerintem, hogy a meleg kollégámmal nem bánok rosszabbul pl mint a heterokkal. (Van meleg és leszbikus munkatársam is.) Nem érdekelnek, csináljanak amit akarnak. De azért a privát életemben én eldönthetem, hogy akarok élni ugye? Vagy olyan elfogadás és szabadság van, hogy nem?


Most valódi vélemény és gondolatok helyett pontozzatok le és mondjátok vissza szépen szó szerint, amit a szátokba adtak maszlagot.


Őszintén szólva, pont a fajtátok miatt örülök, hogy nem vagyok meleg.

Birka módjára bólogattok most és nekiestek annak aki máshogy gondolkodik. Ha egy nap fordul a kocka simán a melegekre fogtok versenyt okádni....

2016. febr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Salx Narval ***** válasza:
100%
Valahogy éreztem, ezért kérdeztem rá. Nézd én is eléggé konzervatív gondolkodású vagyok, ez azért nem jelent feltétlen elutasítást pláne ha a gyerekünkről van szó. Képmutatás lenne ha azt írnám, hogy nekem mindegy, nem egyáltalán nem mindegy, de az embert a cselekedetei minősítik nem a véleménye. Abban sem vagyok biztos, hogy egy ilyen ügyben számít e valamit az, hogy valaki konzervatív, vagy nem. Ha biztos vagy a dolgodban azt mondom ideje elmondani én ezt várnám.
2016. febr. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
92%

25 os nek

amikor egy ejjel megerkezett a rendorseg hozzam es kozolte hogy a 19 eves fiamdrogbol kifolyolag ongyilkos lett nem tudom es nem is akarom leirni mit ereztem. Ha ehhez kepest a fiam azt kozolte volna hogy homosexualis terden allva adtam volna halat a sorsomnak. Meg jo hogy nincs ily6en osszehasonlitasi alapja a legtobb embernek, hogy mi a VALODI ES VISSZAFORDITHATATLAN TRAGEDIA, es mi az ami elviselheto siman legfeljebb az embernek nem tetszik vagy szegyelli vagy kellemetlennek talalja.

2016. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%
Semmit ,örülnék,hogy bízik bennem és elmondta! Ha van párja,szeretném megismerni,ennyi. Felőlem nőhet még 3 feje is,akkor is a fiam,a saját vérem marad . Nem okozna csalódást ,nem vagyok homofób .
2016. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Felakasztanam magam
2016. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!