Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, apukák, mit szólnátok...

Anyukák, apukák, mit szólnátok, ha a fiatok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mit reagálnátok? Milyen "körülmények között" fogadnátok legjobban?

17 évesről van szó.


2016. febr. 3. 23:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Akkor is ugyanúgy szeretném, mindenképpen elfogadnám a párjával együtt és természetesen kezelném a helyzetet. Szerintem rég rossz, ha a szülő ilyenkor elfordul tőle.
2016. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%

Először is megpróbálnám megérteni, ha szükséges tanácsokkal vagy mással támogatnám.

De megkérdezném tőle, hogy ha így van, akkor tavaly az a kis szőke csaj miért járkált fel hozzá rendszeresen, és elmondanám, hogy véletlenül rájuk nyitottam, szóval láttam, hogy nem tanultak, hanem adtak az élvezeteknek.

Majd megkérdezném, hogy mikor ébredt rá, hogy a fiúkat szereti, ezt mi váltotta ki szerinte, és mit gondol úgy általában ezekről a dolgokról. Valószínű, hogy hosszas vagy több részből álló, a mélységekig ható alapos beszélgetés lenne. Továbbá elmennénk együtt csavarogni, kicsit innánk is, és anyának együtt mondanánk el a dolgot.

Végül pedig sejtem, hogy csupán "divat b-uzi-ság"-ról lenne szó, amivel csak az a gondom, hogy az értelmes dolgok helyett fölöslegesen veszi el a figyelmét és energiáját. Amennyiben mégis ragaszkodik ahhoz, hogy ő ho-mo-kos, akkor újra az első mondat lép életbe persze, de remélném ha legközelebb elmegyünk csavarogni, nem ho-mo-kos bárba akar vinni :D

2016. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

Jelen pillanatban elképzelni sem tudom a helyzetet. De most (5éves gyerek mellett, akinek a Sárika éppúgy a szerelme az oviban, mint a Gáborka :)) azt gondolom, hogy vennék egy nagy levegőt, és csak nyugtáznám, hogy oké, rendben van. És örülnék, hogy elmondta.

És szeretném ugyanúgy, mert az teljesen független ettől.

2016. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7%

Végtelenül csalódott és szomorú lennék.

Szerintem kitagadnám és többé nem akarnám látni.

2016. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadnám. A gyerekem a gyerekem. Sőt, nem is ijednék meg/nem kellene mély levegőt vége nyugtatnom magamat. Nem csalódnék semmiben. Nem vagyok homofób.


#14: Szánalmas vagy. Remélem csak egy béna troll vagy.


Szomorúak az olyan szülők, akik kitagadnák a gyereküket egy ilyen dolog miatt, amivel születtek; amiről ők semmit sem tehetnek. (Sőt, a szülő vessen akkor magára, ha ennyire csalódott, ő csinálta meg.) Nem ők döntötték el, hogy kihez vonzódnak. A "jaj, hogyan lesz unokám" sírás meg már csak a hab a tortán.


Amikor gyereket vállaltok, lehet számítani arra, hogy nem olyan lesz, ahogy ti már előre elképzeltétek. Nem lesz szőke, barna, akármilyen, mert csak így akarjátok. És hogyha már """selejtes""", akkor ki kell dobni? Undorítóak vagytok.



Most pedig lepontozhatnak, legalább látni fogom, mekkora az arányotok ezen az oldalon.

2016. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
6%

Volt egy kérdés, amire válaszoltam. Elmondtam a véleményem, amit én érzek és máris troll vagyok.


Remélem azért lehet döntésem abban, hogy pl kit tartok családtagnak és kit nem. Nem mondja meg a párt, hogy éljem az életme

2016. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Ni közöm van nekem a gyerekem szexuális életéhez? Amíg nem csinál semmi illegálisat, és neki se esik baja, addig azt csinál, ami jól esik neki. Legyen rendes ember a párja, akivel boldogok. Az már nem az én dolgom, hogy az illető milyen nemű, az én életemre ennek semmi befolyása nem lenne.
2016. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Örülnék, hogy elmondaná és kész. Ez nem nevelés kérdése. Én ilyenekben nem ítélkezem.
2016. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mi már írtunk mindenféle választ és te kedves kérdező, hogy viszonyulsz a dologhoz?
2016. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

szazszor jobban orulnek mintha kiderul hogy drogos;-((

raadasul nem kene tartanom hogy unokaim lesznek nem szeretem a gyerekeket.

semmi bajom a melegekkel csak ne akarjak hogy mindenki favorizalja oket.

2016. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!