Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit tennétek, ha a 24...

Szülők! Mit tennétek, ha a 24 éves fiatok egy 34 éves, házas nővel folytatna viszonyt, ráadásuk a fiatok még szerelmes is lenne, és semmi mással nem foglalkozna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7: A te hozzászólásod volt a fröcsögés, nem az enyém.

Én már válaszoltam a kérdésre előtte.

2016. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9.: Nem tudhatod, ez csak feltételezés.

10.: Tudok rá ellenpéldát pont az én családomból.

Anyukám megkereste a kedvesem anyukáját, hogy a fia becsapott engem, és nem is tisztázza a fia a kapcsolati rendszert.

2016. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

8as vagyok,te jó ég de félreértette az utánam élévő amit írtam...

úgy értettem, ha fősuli v vhol tanul azt nem hagynám h azt ellébecolja.

és nem a házastárssal beszélgetnék el, hanem a fiammal arról, h a nő házas, és az mivel járhat...de ezt is finoman.

2016. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem nem lenne szimpi, hogy házas nővel kezd, mert lehet ugyan, hogy nyitott házasságban élnek, de ez elég ritka, szóval valszeg nem erről van szó.


a "semmi mással nem foglalkozna" is aggaszt, ha a nő szereti, akkor rá kéne vennie, hogy ne hanyagolja a tanulást vagy munkát, mert azt megszívja.

2016. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem az itteni hozzászólások is azt mutatják, hogy mennyire ritka az igazán mély, intenzív szerelem. aki átélt ilyet szerintem sokkal óvatosabb lenne. nekem az az érzésem, akkor gondolja valaki, hogy itt rendet kellene tennie, ha nem szerelemről beszél, hanem egy kapcsolatról. emberekről, akik kijönnek egymással, vonzódnak valamennyire egymáshoz, éreznek valamit egymás iránt. a szerelem azért más történet.
2016. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: Idővel megtanulja az ember, hogy ne önfeladó, önpusztító módon szeressen. Saját magadat is kell tudni ugyanannyira szeretni, mint a másikat, a saját érdekeidet is szem előtt kell tartani ugyanannyira, mint a másikét.

A függőség, az érzelmi és egészségi kiszolgáltatottság vállalása, az önfeladás nem szerelem.

2016. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Baz-dmeg 24 éves mi a fa-szt szólsz bele az életébe???? Semmi közöd hozzá!!! Ne legyél ilyen hü-lye!!!
2016. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!