Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik olyan nő, akinek a...

Létezik olyan nő, akinek a szülés után sem alakult ki az anyai ösztöne?

Figyelt kérdés
a kérdés csak elméleti, semmi köze hozzám
2016. jan. 1. 00:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Biztos létezik, de az evolúció azért ellene dolgozik. Az a nagy löket hormon ami szülés során és után felszabadul pont az anyai ösztönt hivatott beindítani. Bár kérdés te mit értesz alatta.
2016. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy vannak-e olyan nők, akik ugyan szültek gyereket, de nem alakult ki köztük olyan erős kötelék
2016. jan. 1. 01:02
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem kevés történet van gyilkos anyákról
2016. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
igen, legfőképp azoknál, akiknek nem volt anyjuk, vagy az nem adott szeretetet, szóval akik szinte "farkasemberként" nőnek fel
2016. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem létezik. Sok apának sem alakul ki.
2016. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

ma 01:24

Ekkora hülyeséget amit írtál!!! Azért ez elég sértő azokra nézve akik anya nélkül nőttek fel.

Anya nélkül nőttem fel mégsem lettem vadember vagy Maugli.

Vannak gyerekeim akikkel nagyon jó a kapcsolatom, imádom őket.

2016. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 acelsziv ***** válasza:
57%

képzeld hülye négyes a párom is kb anya nélkül nőtt fel, mert az ő anyja is egy ilyen, mint a kérdésben szereplő "nő" Mégis egy kiváló anya és nagyo szereti a gyerekeinket.

Sajnos személyesen kettőt is ismerek az említett lényekből. Egyik az anyós. A másik egy velem egykorú nőnemű akárki. Neki kellett a gyerek, emrt ezt ő így tervezte. De soha nem szerette a kicsit, folyton rosszul bánt vele. Mostanra az van, hogy a kicsit az apja és a nagyanyja nevelik közös felügyelettel a "nő" meg elhúzott külföldre.

2016. jan. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

" szülés után sem "


Akiben a szülés előtt sincs anyai ösztön,tehát nem akar gyereket,arra nem kell rábeszélni,hogy szüljön.


Van olyan is,aki vágyik gyerekre,de a szülés után idegen neki a helyzet,ezt szülés utáni depressziónak nevezik,ami teljesen más helyzet az előző esetnél.


Az meg megint más,ha valaki felnőttként nem tudja szeretni a gyerekét,vagy az anya szerepet,mert időközben rájön,hogy nem neki találták ezt ki.

2016. jan. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Örökbeadásnál mind így van.
2016. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nagyon sok ilyen van. Ha valaki régóta olvasgatja itt a kérdéseket, nagyon sok olyan történetbe botlik, ahol azt mondja, ennek a nőnek nem kellett volna gyerek.


A való életből is tudok ilyen példát mondani, az illető ráadásul 4 gyereket is szült.

2016. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!