Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kapom vissza a lányomat?...

Mikor kapom vissza a lányomat? (37F)

Figyelt kérdés
(15L)Tudtam hogy el fog jönni a kamaszkor de nem gondoltam hogy ilyen nehezen fogom viselni. Akkor borul el az agyam legjobban amikor azt válaszolja egy teljesen egyértelmű kérdésre,hogy "Nem tudom." Pl. Szerettem volna közös programot csinálni vele,erre azt mondja dolga van. Megkérdem hogy mikor ér rá. A válasz: NEM TUDOM.De más olyan kérdésre amire normális választ várnék,ugyanezt a két szót köpi be.Még soha nem ütöttem meg még elfenekelve sem volt de ilyenkor úgy képen törölném. A flegmasága és az a nemtörődömsége bosszant a legjobban.Az hogy az ideje nagy részét a frászbúkon tölti már nem is említem bár ez jellemző a kortársaira is. Az iskolában szerencsére nincs vele gond. Tudom hogy ilyenkor van a lázadás izé meg önállóság kivívása meg minden sz@r ami ilyenkor előjön a hormonok miatt és ezért nem is lehet őt hibáztatni de arra kíváncsi lennék hogy mikor múlik el ez nála mert egyre kevésbé bírom cérnával.

2015. nov. 25. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

És neked van gyereked... XDXD

Amikor netn van, unatkozás ellen küzd, ekkora szervezz programokat MIT ELÖTTE VELE IS MEGBESZÉLTÉL.

Egy mikor lesz idődre miért nem jó nem tudom válasz????

Komolyan ezt hoztad fel példának??? Gosh...

Beszélj vele képen törlés helyett, beszéljen normálisan.

Amiket jellemzőek kotársakra( bármilyen korosztályban), normális ellentétének itélj meg.... ne megnyugtason...

37 éves vagy?? Míg nem tudsz gyereket nevelni és KOMMUNIKÁLN, miért nemzessz gyereket??? 14 évesen érettebb voltam mint te most....

Tanulj meg kommunikálni......

Ha segítség kell, írj.

2015. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkort túl kell élni és bizony a szülőnek nagyon sokszor kell visszafognia magát! Nálunk 12/L a kamasz lekopogom fél éve nincs gond. Hagyom a dolgait a hülyeségeivel együtt ( amúgy kitűnő tanuló), soha nem piszkálom. Az én kamaszkorom horror volt ezért belémvésődött mit nem akarok hogy megismétlődjön. Szeretni kell ez a legfontosabb mert ha azt érzi hogy MINDIG MINDEN körülmények között vele vagytok és bíztok benne az meghozza a gyümölcsét! Esetleg vidd el olyan koncertre amit szeret lazuljatok együtt :-)
2015. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Legjobban az bosszant hogy olyan mintha mindig duzzogna,haragudna rám. Ha megkérdezem "mi a baj?" vagy "haragszol rám?" válasz "nem,semmi stb." De ha beszél valakivel telefonon vagy amikor jön haza az iskolából olyan lelkes hogy majd kiugrik a bőréből de amint belép az ajtón visszaáll fapofára. Nekem szinte örömünnepnek számít ha mosolyog a társaságomban vagy olyat tudok neki mondani amitől jó kedve lesz.
2015. nov. 26. 16:20
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Fapofa magyarazata: mert mindig megkerdezed hogy miert mosolyog, miert szomoru, mindent tudni akarsz rola. O meg nem akarja elmondani kotelezoen, hogy most epp azert jar a fellegekben mert ramosolygott a Pisti.

Tulsagosan belemaszol a maganeletebe az iyen kerdezoskodessel, ez nem jo, nekem is ezzel ment apam idegeimre annakidejen es en igyekszem ezt a hibat nem elkovetni.

Megszoktad hogy kezben tartod az iranyitast, te vagy a csaladfo, es mindenkirol tudni akarsz mindent.

Ezt o is elmondana neked akar igy, csak nem meri.

Szerintem te hozd fel, meg jobb ha arrol beszelsz vele, hogy teged annakidejen mi idegesitett apadban (valoszinu ugyanez :)

2015. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!