Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukan megcsalta anyukamat...

MiHu2000 kérdése:

Apukan megcsalta anyukamat amikor megtudtam fogytam es osszetortemtanulmanyaim is romlottak, valoszinu valnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 21:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
7es kommentelo ha el akarnak valni valjanak csak a kis tesveremet feltem a legjobban... en mar belenyugodtam hogy elvalnak termeszetesen faj de ez van
2015. nov. 9. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:

hát. átérezném..

nekem is most válnak a szüleim, én nyitottam rá anyámra. nem tudom, engem az éveken át tartó rossz családi viszony miatt annyira hidegen hagy ez az egész, hogy szerintem nem szomorkodtam miatta nagyot.

érzéketlenségből jeles


szerintem egyebkent tereld el errol a figyelmedet, ugyse tudsz mit tenni

16/l

2015. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, maradj pártatlan, nem neked kell igazságot tenni köztük, és nem is szabadott volna olyat kérni tőled, hogy a másik szülőnek hazudj. Te attól még szeretheted őket, nekik nem megy tovább együtt, de nem tőled válnak el. Testvérednek te tudsz segíteni, beszélgess vele.
2015. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tanulj többet, és egyél rendesen!
2015. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hat igen muszaj tanulnom mert le szeretnem rakni a kozepfoku nemet nyelvvizsgat mindenkepp jovore
2015. nov. 10. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!