Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nem tudja elfogadni a...

Apa nem tudja elfogadni a helyzetet. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A családunkban férfi ágon mindenki hentes-mészáros. Apa az idősebbik bátyámmal viszi az üzletét, a fiatalabb tesóm pedig most fog vizsgázni. Én lány révén nem viszem tovább a családi hagyományt. Jelenleg kereskedelmi technikumon tanulok. Apa teljesen el van kenődve, mindig azon szomorkodik, hogy miért nem lettem én is fiú és hogy milyen igazságtalan ez az élettől.

2015. nov. 4. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, mit akarnál tenni? Nem lehetsz fiú. Apukád meg az a típus, akinek csak a fiúgyerek a gyerek.

Vigasztald meg az apádat, hogy te meg eladó leszel egy hentesboltban.

2015. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát apukád nem normális. Van két fia, akik viszik majd tovább a családi hagyományt. Akkor nem mindegy, hogy te mit csinálsz? Nem elég kettő fiú? Inkább örülne, hogy van egy lánya is. Én anyukád helyében tuti jól kiosztanám.
2015. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy milyen igazságtalan ez az élettől"

-akinek kéz-láb, szem, ép érzékszervek nélkül születik gyereke, az gondol ilyeneket...

Üzenem apukádnak, ne búsuljon, örüljön, hogy ép, egészséges gyereke született és ne tegye tönkre a lelkedet, hogy örüljön, biztasson, te lányként szépen boldogulj az életben, hadd legyél boldog lány, majd felnőtt nő, feleség, anya.

2015. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy kicsit megértem, gondolom az okoz neki nehézséget, hogy így Neked mit adjon, ami hosszútávon is hasonló érték, jól működtetve folyamatosan szép pénzt termel.
2015. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Közöld apukáddal teljesen higgadtan és komolyan, hogy most helyrehozod, amit ő elrontott - a gyerek neme ugyanis a férfin múlik, ha ennyire elégedetlen azzal, hogy lány lettél. Jelentsd be neki, hogy már bejelentkeztél egy nemátalakító műtétre, és ezzel teljessé teszed a boldogságát. A reakcióját vedd fel videóra, majd töltsd fel több videómegosztó portálra, hadd röhögjenek mások is. Aki ennyire korlátolt, az meg is érdemli. :D
2015. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:
100%
átoperáltatod magad férfivá,meg is mutatod neki a fütyidet hogy örüljön és kitanulod a hentes szakmát.vagy pedig éled az életedet tovább,ez a két lehetőség van csak.
2015. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta, hogy nem lehet mindenki ugyanaz.
2015. nov. 4. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj könyvelőnek és amikor apád szenved az adóbevallással röhögd ki és csináld meg neki 1 perc alatt. Akkor majd megtanul értékelni téged is:P

Amúgy az előzőt nem komolyan gondoltam, csak viccből, nyugodtan tanuld azt ami érdekel.

2015. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as, te vagy a vetőszántó? :D
2015. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy átalakíttatod magad férfivá.
2015. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!