Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék még, hogy a...

Mit tehetnék még, hogy a szüleim több helyre elengedjenek engem? 17L

Figyelt kérdés

A házi munkát , a lecket, tanulást, a kistesóra vigyazast mindig szó nélkül csinálom. Vagy épp ha szólnak akkor elsőre ugrok. Viszont mikor elszeretnék menni havonta egyszer kétszer a barátomhoz aki messze lakik ,mindig megkérdezik hogy miért megyek ,nem is tettem érte semmit hogy elmehessek ,meghogy miért nem ő jön ? (A baratom kolis es szinte csak hétvégén van otthon nem kérhetem tőle hogy jöjjön le ) Meg ha a baratnömnél szeretnék ott aludni akkor is elkezdenek vitatkozni,vagy hogy ha annyira akarunk csajos estet tartani akkor aludjon ő itt de kettő kistesóhoz nem igazan szeretném felhozni mert ha veletlenül ,fölkeltenenk őket menne a hiszti.

Szoval nagyon rossz ez igy ,mi tehetnék hogy ez változzon?



#barátnő #barát #szülő #egedékenység
2015. okt. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Szerintem mondd el ezt nekik így, ahogy leírtad, és kérdezd meg konkrétan, hogy pontosan mit várnak azért, hogy elmehess, mert szerinted a te korodban ez már normális lenne. Ha nem lehet velük erről beszélni, akkor még egy év, és mehetsz.
2015. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !!:)
2015. okt. 14. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Szia! Több oka is van, de szerintem csak féltenek, amit nem mondanak konkrétan ki. Én személy szerint nem engedném el a 17 éves lányomat egy fiúhoz úgy, hogy ott is aludjon.


Amúgy igazad van, ha van két kis tesód, akkor hozzátok végképp nem jöhet a barátnőd. Szerintem a barátnődhöz el kellene engedjenek, egy napot kibírnak nélküled :)

2015. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg féltenek , amugy 2eve vagyunk egyutt a baratommal ha ez valtoztat a velemenyeden :)
2015. okt. 14. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

2. bocs, de nagy hülye vagy. Szexelni nem csak éjjel, a sötétben lehet, bármikor megoldható, 2 év alatt nyilván meg is oldották.

Kérdező: harcold ki a magad szabadságát, ha te eleget teszel minden kötelességednek és annyi jutalom sem jár érte, hogy átmehess a barátodhoz vagy a barátnődhöz hétvégén csesztetés nélkül, én ugyan nem lennék hajlandó nekik semmit megcsinálni.

2015. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apa mindig azt mondja hogy kisgyerek nem mehet sehova es a segitseg az a feladatom (kotelezo). Most meg anyaval is ossze vesztem sajnos .. aztan monda hogy igy csap apatol fugg hogy el e mehetek barhova .. kb 1honapja nem is mentem sehova sajnos.
2015. okt. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!