Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálhatnék anyummal?

Mit csinálhatnék anyummal?

Figyelt kérdés

Egész családommal nem vagyok jóban.

Mamám, papám már nem él.

Van egy 19 éves bátyám, aki ""csak papíron"" testvérem szinte mert soha nem beszéltem vele, kiskoromban is leszart, illetve most sem vagyok a kedvence, egész nap annyit 'beszélünk' hogy: ''Menj arréb k.v.a a.ny.d, menjel te arréb b.z.i cs.cs.ka.

Semmit nem tudok róla mintha egy idegen lenne akiról csak alap infókat tudok mint név, kor...szóval semmi extrát.

Apukám alkoholista szóval vele sem beszélgetek illetve nem is Magyarországon van, fél évente jön haza..

Anyukámmal sem jó a kapcsolatom, nem vagyunk anya-lány kapcsolatban, inkabb nem tudja mi van velem, mert nem érdeklem, ha kérek suli büfébe kaját rögtön leordít hogy itthonról vigyem a kaját...

De 9 éve parizer, sajt kombót viszek, míg a suliba tele van finomabbnál finomabb dolgokkal a pult.

Minden apróságért ordít, mindennap 5kor kelek hogy eléjrem a buszt, és nagyon fáradt vagyok, hétvégén max.6ig aludhatok, utana ki kell takarítanom az egész házat.

Míg a tesóm hétvégén 11-12ig is aludhat.

Lett egy kiskutyank, és megszoktam kérni hogy vagy 1 órát vigyázzon már rá amíg tanulok (ez kb annyiból áll, hogy leül pl olvasni, és rá-rá pillant a kutyára hogy ne rágjon szét semmit és ilyesmi), ehelyett bezárja hozzám, hisz én akartam kutyát..így soha nem tudok tanulni.

Ha megkérem hogy vegyünk valami ruhát, ami rendszerint kínaikból van, egész elfogadható áron rögtön jön hogy mit képzelek magamról, nem rég kaptam ruhát..

Barátom nem lehet, barátnőimet megválogatja, és aki szimpatikus neki azzal találkozhatok havi 2 órát, parkban, csak ott, és ugy hogy pontosan kell hazaérném, pár perc sem fér bele, mert kint áll az utcavégén és megpofoz (volt már rá példa)

Segítség:/

Mit tehetnék?:/


2015. szept. 29. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így legyen ötösöm a lottón...

Tehát anyukád a napi megfeszített(feltételezem csak hétközi) 4 óra meló mellett képes téged baxtatni,hogy korán kelj és takarítsd ki az egész házat hétvégén.

Szép.

Amit tehetsz,mivel nagyon gyerek vagy,nem nagyon nyithatsz arcot.

Amikor anyádnak kicsit jobb kedve van,nem olyan puskaporos a helyzet,talán megkérhetnéd,hogy tovább pihenhess hétvégén.

Mond meg neki,fáradt vagy,hétközben korán kelsz,de ahogy felébredsz,megcsinálsz mindent,amit kér.

Mást nem tehetsz.

Aztán tanulj rendesen,és húzz el minél előbb otthonról egy koleszba.

A bátyád mit csinál?

Biztosan nem törne le a keze,ha használnia kellene a porszívót,még egy férfinak sem tört le,nekem sem.

Bátyáddal ne veszekedj,próbálj hozzá normálisan állni,talán nem akkora paraszt,mint aminek tűnik,mégiscsak a bátyád,ez van.

Egyelőre nyelj egy nagyot,és tedd a dolgod,eljön az idő,amikor önállóan dönthetsz a dolgaidról,nem is olyan soká.

Ha anyukád ver,vagy trágárul,nagyon rondán beszél veled,szólj egy tanárodnak,olyannak,akiben megbízol,ő fog tudni tanácsot adni,mit kell tenned olyan esetben.

2015. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen anyának sem mentség egy alkoholista férj,hogy így bánjon a gyerekével.
2015. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!