Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya akarja eldönteni mi...

Anya akarja eldönteni mi legyek (? )

Figyelt kérdés
Itt a szeptember és anya állandóan ulvoltozik velem hogy jelentkezzek valahova . Jelentkeztem is egy Dekoratőr képzésre de nem az szeretnék lenni hanem lovasedző és ezt már érettségi után is mondtam neki de szerinte azzal nem élek meg . Azt mondta csináljak meg egy könyvelői képzést ..de én belehalnék ha könyvelnem kéne . Anya pedig csak azt mondja hogy ha nem is ez akarok lenni de legalább legyen egy papírom ..de kérdem én akkor minek végigcsinálni két évet csak a papír és a diákkedvezmény miatt ami anya szerint szintén fontos .. A lóra már megvan a pénz és csak annyi kéne hogy leteszem a sportedzőit és már dolgozhatok és azért a 150.000 meg lenne egy hónapban és legalább azt dolgozom amit szeretek...vagy rosszul gondolom menjek el könyvelni amit gyülölnék és ez maradjon hobbi? 19/l
2015. szept. 9. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Fura. Férjem munkahelyén akkora hiány van, hogy már gyakornokokat is felvesznek suli mellett. Lehet, hogy földrajzilag nem vagy jó helyen.
2015. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Végül meggyőztem ugyanis ő úszást oktat és nagyon jól megy most neki és egy ismerősünk ügyvéd volt de most szappant készít és a legnagyobb cégek keresik és azt teszi amit szeret . Elmondtam hogyha nekik sikerült akkor nekem is fog és végül is jelentkeztem lovasedzőnek :)
2015. szept. 10. 14:00
 23/26 anonim ***** válasza:
fiúként meg mondom neked h a lovas edzőnek teljesen más lenni mint pl ügyvédnek... ügyvédnek több száz vagy akár ezer oldalnyi törvényt kell ismernie :)
2015. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

Szóval egy ügyvédet ne becsülj alá.. nekik igen is sokat kellett tanulniuk. Am grat az ismidnek :)

Aztán hajrá ! Bár te is jól járnál egy ügyvédi képzéssel...:)

2015. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Dehogy becsülöm le :) csak egy példa volt hogy valaki aki azt csinálja amit tényleg szeret nem feltétlenül keres rosszul .
2015. szept. 12. 12:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Jesszus... Anyádat hagyd, had üvöltsön, majd abbahagyja, ha elfárad. Mi az, hogy "anya jelentkezett helyettem"? Miért került egyáltalán a papír a kezébe? Megfogod magad, egyedül kitöltesz egy papírt, beadod, és kész. Nincs szükséged az engedélyére, jogilag cselevőképes vagy!
2015. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!