Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként szerintetek támogatno...

Anyaként szerintetek támogatnom, vagy elleneznem kellene ezt a kapcsolatot? (lent)

Figyelt kérdés

Én tulajdonképpen nem vagyok semmi jónak az elrontója, de érhető módon féltem a kislányom egy ilyen mértékű távkapcsolattól. Persze, megvan a saját véleményem, de kíváncsi lennék, ki mit tenne a helyzetemben.


Egy régi, kedves barátom az USA-ban él, ott alapított családot, mindig tartottuk a kapcsolatot, néhány évente ellátogatnak, vagy mi kilátogatunk, ha úgy adódik. De már a gyerekeink egészen felnőttek és úgy tűnik egymásra találtak. (Az idei nyáron Magyarországon töltöttek néhány hetet.)

Az én lányom az idei tanévben fog érettségizni, az ő fia odakint egyetemista, 2-3 év a korkülönbség. Mint utólag minden kiderült, mikor mi, a szülők együtt kimozdultunk, ők lefeküdtek egymással (a lányom előtte nem volt fiúval, nem is értem mi ütött belé). Az eset után egy bő héttel utazott vissza a családjuk az Államokba, tehát elég messzire.

A fiúval nem is lenne baj önmagában, mert rendes családból jön, tisztelettudó, céltudatos fiú, a kislányom jól tanul, egyetemre készül, sportol, hangszeren játszik, de mióta az "újdonsült szerelme" hazautazott, egyszerűen meg van lőve. Sirdogál, szét van szórva, stb. Pedig ideje lenne összeszednie magát, kezdődik a tanév, előtte az érettségi.


Ha valakinél volt hasonló eset, mennyi időbe telt, mire lekopott a leányzóról a nagy szerelmi bánat? (Nem csak szülők, de hasonló korú lányok válaszát is várom.)


2015. aug. 31. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt egy éves tavkapcsolatom, a fiú lengyel volt. Szakitottunk, jött a szerelmi bánat. Engem rohadtul idegesített volna, ha anyám azzal jön, "most már szedd össze magad itt az iskola". Nem elég, hogy azt hiszia llányod, most egy világ omlott össze, de még a saját anyja is csak a hülye iskolával tud jönni, ami a huszadrangu dolog, mikor ilyen történik. . Légy megerto, ne idegesitsd feleslegesen. Megvan most neki a maga baja, ezeket muszáj atelni. Ne haragudj, de látni, hogy igen régen voltál kamasz vagy szerelmes. . Úgy tudnak fájni az efféle szerelmek, mintha kést forgatnának az emberben. Hagyd, el fog múlni, kár sietettni!
2015. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell ellenezned, ebből valószínűleg nem lesz kapcsolat. Ha a srác mégis annyira komolyan gondolja a dolgot, hogy tesz érte, akkor meg nincs miért ellenezni.


#1: egy 17 éves lány egyáltalán nem felnőtt nő, maximum biológiai értelemben. Valószínűleg Te is kb. ennyi vagy, ezért érzed így.

2015. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!