Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ne támogassam anyámat? Jogos...

Ne támogassam anyámat? Jogos apám kiakadása?

Figyelt kérdés

Anyukám elköltözött 3 hete külföldre, van munkája, lakása, de így a kezdetekkor szűkös a helyzete, így kért, hogy segítsek, ha tudok. Küldtem neki 280.000 ft-ot, amit meg fog adni, nem lehúzós.

Apámmal sose volt jó a házasságuk, most azért van kiakadva, mert anya mert lépni, és elválnak. Megtudta nővéremtől, hogy utaltam anyának, és óriási balhét csapott apa, hogy mégis hogy mertem én ezt.


2015. aug. 14. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, jól tetted.
2015. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
köze nincs hozzá, hogy mit csinálsz. :D
2015. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Gondolom, a sajátodból küldted, önálló kereseted van és külön élsz tőlük. Felnőttként azt csinálsz a saját pénzeddel, amit akarsz, apádnak gondolom az fáj, hogy "anyád pártjára álltál." Ez viszont butaság, neked mindketten a szüleid, a konfliktusaik kettőjükre tartoznak, neked egyikük mellett sem kell állást foglalnod, mindkettejüket segítheted, ha rászorulnak és megteheted.
2015. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy segítettél, így termeészetes, ráadásul vissza fogod kapni ha lesz pénze, nem értem apád reakcióját.
2015. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Apád kiakadása nem jogos.
2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem okozott gondot a pénz, akkor nyilván más is így tett volna. Hogy ez a "támogatás" egyébként korrekt módon visszatérítésre kerül-e, az a jövő titka.
2015. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem okozott gondot. Apámmal élek, fizetek neki lakbért
2015. aug. 14. 19:46
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
szép család
2015. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jogos a kiakadas, mert - bar apad nyilvan ugy erzi, hogy elarultad ot - NEM ebbol a penzbol koltozott ki, hagyta el ot, amit amugy nem tudott volna megtenni, hanem MAR kiment, es kerte hogy HA TUDSZ segits. Szoval azon a tenyen hogy o felrugta a hazassagukat, es elhagyta a ferjet nem valtoztatott semmit az, hogy te segited vagy sem.
2015. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!