Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Itt alhatna nálunk a fiú?...

Itt alhatna nálunk a fiú? Megkérdezzem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, még nem voltam ilyen helyzetben... Megismerkedtem egy nálam 2 évvel fiatalabb fiúval, amikor a barátnőimmel voltam nyaralni. Nagyon jóban lettünk, párszor együtt is aludtunk. Csak az a baj, hogy Ő Győrben lakik, én pedig Budapesten.. De így is találkoztunk már párszor.

Viszont most jön a Szigetre (együtt megyünk) és arra gondoltam, hogy addig itt alhatna nálunk. Mert nagy a házunk, külön lakrészem van, szóval anyáékkal még találkoznia sem kellene, ha nem akarják.


Csak nem tudom, hogy hogy fogadják majd, hogy szinte végzős létemre idehozok egy olyan fiút, aki most kezdi a gimnáziumot... Vagy hogy egyáltalán, idehozok egy fiút.


2015. aug. 7. 11:35
 1/10 Tozser Alex válasza:
16%
Kamuzd azt hogy valami ismerosod kerte meg hogy hagy aludjon ott, mert most koltoztek ide es epitik a lakast:D Vagy ilyesmit. De tenyleg necces ez a dolog:D
2015. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ne hazudj mert úgyis látszik rajtad, és ők se hülyék :D

Mit akarsz egy olyan fiataltól amúgy? :D Szerintem ez a problémásabb dolog, amiért nem engedik majd.

2015. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem, legalább tudnák, hogy kivel mész Szigetre.


Jobban aggódnék amiatt, hogy Szigetre mész, mint hogy felhozol egy fiút. A korkülönbségről nem kell tudniuk, legalábis nem egyből. Max, ha megkérdezik.

2015. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem te jobban ismered a szuleidet mint mi, szoval toluk kerdezd meg. A fiu meg egy piszok mazlista :)
2015. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
"Ha a házunkba jössz, tiszteletben kell tartanod törvényeinket" :D
2015. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Légy őszinte. És persze, hogy kérdezd meg, elvégre semmi vesztenivalód sincs. Ha meg mondjuk feltételhez kötnék a beleegyezést, egyezz bele - vagy ha eleinte ellenállnának, ajánlj fel feltételt! A kompromisszum nagyon fontos.
2015. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak elvagyunk egymással, jól érezzük magunkat. Majd ha már problémás lesz a dolog, akkor befejezzük. Nem kell ezt olyan komolyan venni.
2015. aug. 7. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyugodtan elmondhatod, hogy szeretnéd, ha nálatok alhatna, végülis csak barátságról van szó, még ha fiú is :) nincs ebben semmi kivetnivaló.
2015. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért ez kicsit több, mint barátság.. :D
2015. aug. 7. 12:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy jön egy haverod a szigetre, és kérdezte, alhat-e nálad, az könnyebb lenne neki. Ennyi.


Nem kell mondani, hogy hány éves. Ha megkérdezik, mondd, hogy korodbeli.

2015. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!