Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bátyám nem nagyon szereti az olyan illatokat mint pl. parfüm, mert asztmás. Nincs is parfümöm. Én viszont szeretem, ha néha lehet egy kis jó illatom. (mondjuk nem fújnám vele magam mindig, anélkül is meg tudok élni, de néha jó lenne.) És hát barátnőm be is fújt egy engem, amit észre is vett és most megint ki van bukva miért fújom be így magam...

Ti hogy oldjátok meg, ha valakinek asztmája van/allergiás, de szeretnétek parfümöt használni? 15/L



2015. júl. 27. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz kategória...
2015. júl. 27. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

A bátyáddal közös a szobád? Vagy folyton együtt vagytok?

Nem értem, miért szagolgatna téged naphosszat?

Szerintem ez több, mint túlzás a részéről. Hiszti, semmi más.

2015. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

2. válaszoló:

Ha valaki asztmás, akkor azokra az anyagokra, ami kiváltja a rohamot, olyan mértékben érzékeny, hogy ha valaki egy légtérben (egy lakás, munkahely) használja, akkor alár életveszélybe is kerülhet - tehát NEM hiszti!!!!!


Ha fogalmad sincs a dologról, akkor nemírj legalább hülyeégeket.


A kérdezönek: ne használj parfümöt, még úgy se, hogy a barátnödét, mert a bátyád igencsak rosszul lehet töle.

A parfüm eleve a legtöbb esetben nem pozitív dolog, túl erös szaga van.

2015. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a barátom volt asztmás (előző vagyok). Sosem kritizálta azt, hogy miket használok. NEm vittem túlzásba, és ennyi. És azért ő a közelemben volt. Mégsem korlátozta az életem. Én ezt nem tartom reálisnak.
2015. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez hiszti csak, semmi más. A nagyon édes és a nagyon fűszeres illatok tényleg lehetnek az orrnyálkahártyának irritáló, de azért, mert asztmás valaki, .... nem kicsit fújja fel a dolgot. Fújd magad, ha szeretnéd. Tesód meg ennyi erővel nem fürödjön, mert illata lesz...
2015. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Asztma jellegű allergiám van,viszont soha nem zavart h akivel vagyok mit fuj magára! Ha tetszik neki tegye
2015. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

asztmás vagyok, és nem zavar, ha parfümöt használ, sőt, én is használok, és semmi bajom

ennyi erővel az utcára se menjen ki, mert ott más emberek is használnak parfümöt...

2015. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Asztmás vagyok, és millió parfümöm van, szerintem csak nem szereti a tesó, és erre fogja.
2015. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden ember mas es mas. Tesodnak eros asztmaja lehet ha nem kamuzik.


Akkor fujd be magad ha mar tesod nincs otthon vagy suliban reggel. Elmulik mire hazaersz. Amugy en az orvosaval is beszelnek, illetve szuleimet kernem, hogy teyek meg. Nehogymar akkor nalatok senki ne hasznalhasson dezodort....

2015. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!