Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen apám? (Többi lent)

Miért ilyen apám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sosem foglalkozott velem. Tavaly ilyenkor egy nap elment dolgozni, és 1 hétig nem jött haza, a telefonját kikapcsolta. Nagyon aggódtunk érte. Aztán hazajött, kiderült hogy egy csajnál volt. Anyám kibékült vele. Úgy tünt mindem rendben van köztük, de aztán megint elment és nem jött haza, majd hazajött a csajával hogy összepakolja a cuccát, anyám kiverte a hisztit, de aztán rájött hogy igy boldogabb élete lesz. Apám aznap odajött hozzám nyalizni, még puszit is kért, de én elküldtem. Aztán hónapokig nem beszéltünk. Majd felhovott és odahi ott magához, odamentem, nyaliztak nekem, jól éreztem magam, bár mondjuk annyira nem. Aztán amikor már másodjára mentem már nem is foglalkozott velem, hanem ott a gyerekekkel játszott (a csajnak van 3 gyereke) amikor multkor voltam egyedül fenn hagytak a panelba mert nem akartam lemenni játszani a kölykökkel. És apám is lement velük, pedig tudja hogy csak 2-3 hónaponta járok hozzá. Itt hagyott minket milliós adosságával, amit anyám nyugdijára iratott. A házat alig birjuk fenntartani, multkor ki is kapcsolták a villanyt, most a netet, és a tv-t kapcsolták ki. Nincs bojlerünk, feltöltös gázunk/villanyunk van. Apámnak pedig mindene megvan. Mi pedig kb. 60.000ft ból élünk egy hónapba, kaja sosincs itthon. Kb 1hónapba egyszer tudok húst enni. Lisztérzékeny is vagyok, nem vehetek GM-es kenyeret mert drága (1100Ft) alig eszek valamit hogy spórolni tudjak. És apa csak 20000ft-ot ad egy hónapba. Amikor vele beszélek mindig olyanokrol beszél hogy miket vettek (mosógép, laptop, telefon) folyamatosan csal arról beszél hogy neki milyen jó az élete. Ha pénzt kérek akkor nem ad. És felhánytorgassa hogy fizeti egy tartozásunkat (ami igazából az övé, mert ő irta alá, nem kellett volna aláirnia). És ugy csinál mintha nem tudná milyen körülmények között élek. Ja és csak akkor ad pénzt hogyha legyek hozzá... Mit csináljak, úgy elegem van már?!.
2015. júl. 13. 19:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
Akkor Te is tudod mit kell tenned. Ő nem jó, Ő rossz. Próbáld nem keresni, bármennyire is nehéz, mert nem érdemli meg a szeretetedet.
2015. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!