Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen apám? (Többi lent)

Miért ilyen apám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sosem foglalkozott velem. Tavaly ilyenkor egy nap elment dolgozni, és 1 hétig nem jött haza, a telefonját kikapcsolta. Nagyon aggódtunk érte. Aztán hazajött, kiderült hogy egy csajnál volt. Anyám kibékült vele. Úgy tünt mindem rendben van köztük, de aztán megint elment és nem jött haza, majd hazajött a csajával hogy összepakolja a cuccát, anyám kiverte a hisztit, de aztán rájött hogy igy boldogabb élete lesz. Apám aznap odajött hozzám nyalizni, még puszit is kért, de én elküldtem. Aztán hónapokig nem beszéltünk. Majd felhovott és odahi ott magához, odamentem, nyaliztak nekem, jól éreztem magam, bár mondjuk annyira nem. Aztán amikor már másodjára mentem már nem is foglalkozott velem, hanem ott a gyerekekkel játszott (a csajnak van 3 gyereke) amikor multkor voltam egyedül fenn hagytak a panelba mert nem akartam lemenni játszani a kölykökkel. És apám is lement velük, pedig tudja hogy csak 2-3 hónaponta járok hozzá. Itt hagyott minket milliós adosságával, amit anyám nyugdijára iratott. A házat alig birjuk fenntartani, multkor ki is kapcsolták a villanyt, most a netet, és a tv-t kapcsolták ki. Nincs bojlerünk, feltöltös gázunk/villanyunk van. Apámnak pedig mindene megvan. Mi pedig kb. 60.000ft ból élünk egy hónapba, kaja sosincs itthon. Kb 1hónapba egyszer tudok húst enni. Lisztérzékeny is vagyok, nem vehetek GM-es kenyeret mert drága (1100Ft) alig eszek valamit hogy spórolni tudjak. És apa csak 20000ft-ot ad egy hónapba. Amikor vele beszélek mindig olyanokrol beszél hogy miket vettek (mosógép, laptop, telefon) folyamatosan csal arról beszél hogy neki milyen jó az élete. Ha pénzt kérek akkor nem ad. És felhánytorgassa hogy fizeti egy tartozásunkat (ami igazából az övé, mert ő irta alá, nem kellett volna aláirnia). És ugy csinál mintha nem tudná milyen körülmények között élek. Ja és csak akkor ad pénzt hogyha legyek hozzá... Mit csináljak, úgy elegem van már?!.
2015. júl. 13. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is hány évesek vagytok? A szüleid elváltak hivatalosan is, vagy csak lelécelt apukád? Ha megtörtént a válás, és nem vagytok nagykorúak, kötelező lenne a gyerektartás, ami nem lenne neki olyan nehéz a fantasztikus életéből.

Amúgy meg nem is értem, minek mész hozzá. Az ilyennel meg kell szüntetni a kapcsolatot.

2015. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert önzö,és gerinctelen ember.
2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Madarász M@té válasza:

Hát fgyelj...velem is hasonlo volt a helyzet 3 éve.

Amit tudok javasolni maradj higgadt,ha apád így döntött akkor nem szerette anyukádat igazán.Igy talán jobb mindkettotoknek.15\F



Haerdekel a sztorim irj privit

2015. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám detto ugyanez válás ota eltelt. 13ev.2x lattam kb 20percre."boven eleg is"


Nalunk is ez vol apám penzel lepet le..hugom7 eves volt.

Nem volt mit enni,telen tüzelő nélkül.meg a viz is megfagyott nálunk..... áram nélkül voltunk..kozep iskolát sem tudtam befejezni stb...


Apám ügyvédet fizetet"sok mulot a biron" az lett hogy., haz a mienk cserében apám nem fizet gyerek.t."megjegyzem apám főnök volt főnök mai napig"es nem zavarta hoogy ehezunk stb...de ő Gucci ruhában jart!

2015. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam apám lépett le 7 éves koromban egy exrákos nőhöz, mert fenyegette apámat, hogy megöli magát, ha nem megy hozzá apám (valami ilyesmi volt).

Azóta apám élete kész nyomor, havonta más nője van, 40 ezret keres, állami lakásban él

2015. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle...én nem is tartanám vele a kapcsolatot a helyedben. Vagy valahogy kitolnék vele.
2015. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam vele beszélni, de muszály mennem, mert akkor annyink sem lenne amennyink most. Legszivesebben megszakítanám vele a kapcsoloatot. Egyébként anyámmal élek, meg a fiutesómmal (aki nagyon hülye, jólkereső munkája volt 2hétre 45ezret kapott, de beszolt neki a fönöke, ezért nem megy be dolgozni, és minket húz le mindennel, meg átjáróházat csinált a házból.) ja és 2hétre ugy kapott 45ezret hogy 1 hetet ment mert a másik héten betegszabin volt... Meg elmondása szerint boritékba is kapott pénzt... Már nagyon kivagyok. Előre félek mi lesz ha elkezdődik a gimi, lehet fel kell majd költöznöm apámhoz. De akkor az iskolát felejtem is el...
2015. júl. 13. 20:48
 8/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én javaslom, hogy, írj neki egy levelet. Én annó mindent így oldottam meg, és hidd el nagyon hatásos. Olyan levelet írj, hogy a végén sírva kérjen bocsánatot. Írj le neki mindent amit csak érzel. Az éhezéssel kapcsolatban is, és hogy nem a Te hibád, hogy így alakult, neked ez miatt legyen már mit enned, és, hogy mennyire fáj neked, hogy így viselkedik vele. Mindent írj ki magadból, add oda neki, vagy küld el. Ha ezek után nem történik változás, akármennyire is fájni fog, jobb nem keresni, mert akkor csak újabb sebeket fog okozni. Sok sikert, szurkolok! :)
2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 Tesód egy igazi önző barom:/ Már bocs. De saját magát is megszívatja, nemcsak titeket.
2015. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát egyszer leirtam neki az érzéseimet, de azóta sem olvasta el...
2015. júl. 14. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!