Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek a párjukkal nincsen...

Akiknek a párjukkal nincsen jóba a szülő, az hogy viseli a helyzetet?

Figyelt kérdés
Pl. ha esküvő volt és azt mondta a szülő, hogy ő nem jön el,
2015. jún. 22. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

a példa a szülőt minősíti, hogy a saját véleménye miatt nem vesz részt a gyereke fontos pillanatában, nem támogatja a döntésében.

az én szüleim se jönnek ki a párommal. ahogy tudom megoldom, hogy keveset találkozzanak egymással .mást nem nagyon tudok tenni.

2015. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nehezen, mert látom hogyan teszi tönkre az életet és nem tehetek semmit. Az esküvőre én sem mentem el.

Azóta már el is váltak, a fiam hazaköltözött. Igaz, mást nem is tehetett volna hiszen több milliós tartozása lett (áru és személyi kölcsönök, ellmaradt számlák, nem fizetett parkolási és egyéb bírságok reggelig sorolhatnám )

2015. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!