Jogos-e apám kiakadása?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap van valami a kenyérbe sütve pl. fogpiszkáló, bogár stb. Anyám azért nem mondja le a kenyeret nehogy megsértődjön a boltos. Ma este ettünk és volt valami a kenyérbe, csak úgy ropogott a fogaim alatt, azt hittem le is törtek. Ekkor kifakadtam, és azt mondtam, hogy elegem van már ebből a szar kenyérből, erre apám teljesen kiakadt, hogy én mit képzelek magamról, olyan a szám, mint egy kocsisnak stb, holott neki minden második szava az, hogy k.cs.g, b#zi, f#ssz#pó. Azóta nem is szól hozzám.

2015. ápr. 14. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ÁNTSZ, NÉBIH, stb. Apádtól meg kérj bocsánatot, de tedd szóvá az ő szóhasználatát. "Tőled tanultam."
2015. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Apámat is zavarja amúgy a kenyér.
2015. ápr. 15. 11:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Apa lehet azért fakadt ki rád, mert belül érzi, hogy el kéne küldenie a péket a csipába, de kényelmes, vagy gyáva.
2015. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előszőr az jutott eszembe, hogy a faterod kersztény, mert náluk a kenyér ugyebár szent.

Mikor kisebb voltam kaptam egy szelet kenyeret ami már pár napos volt és mondtam hogy milye sz*r ez a kenyér.

Hát kaptam szépen érte :)

Lehet apádat is így nevelték.

2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!