Jogos-e apám kiakadása?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap van valami a kenyérbe sütve pl. fogpiszkáló, bogár stb. Anyám azért nem mondja le a kenyeret nehogy megsértődjön a boltos. Ma este ettünk és volt valami a kenyérbe, csak úgy ropogott a fogaim alatt, azt hittem le is törtek. Ekkor kifakadtam, és azt mondtam, hogy elegem van már ebből a szar kenyérből, erre apám teljesen kiakadt, hogy én mit képzelek magamról, olyan a szám, mint egy kocsisnak stb, holott neki minden második szava az, hogy k.cs.g, b#zi, f#ssz#pó. Azóta nem is szól hozzám.

2015. ápr. 14. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen kenyeret esztek ti basszus... meg az mi hogy "lemondani" ? hozzák házhoz? Esetleg vegyél ha tudsz csak magadnak igazi kenyeret.
2015. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem...
2015. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Falun lakunk és itt úgy kell rendelni a boltba.
2015. ápr. 14. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
egy-két levél fényképpel az ántsz-nek és nem fog kenyeret árulni a boltos...
2015. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Gabooorka ***** válasza:
51%
Annýi az egész, hogy te ilyen nagyon rendes családból származol és apukád nem akarja, ha megsértenéd anyukádat azzal, hogy nem sérti meg a boltost. De beszélgess anyukáddal erről és mond el neki mit érzel. Ha nem segít, menj a boltoshoz és fenyegesd meg, hogy ráhívod az ÁNTSZ-t, mert mondjuk ez nekem hallásra is durva, hogy mennyire igénytelen üzlet vagy cég.
2015. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért tette szóvá, hogy olyan a szád, mint egy kocsisnak, mert az övé olyan, mint tíz kocsisnak.

Nem szól hozzád, ne foglalkozz vele.

Fotó, ÁNTSZ - egyetértek.

2015. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megsértődjön Menj be hozzá, mondd meg, hogy sürgően csesszen valamit magával, mielőtt megy a feljelentés.
2015. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már régebben találtatok benne bogarat meg fogpiszkálót, akkor tuti nem ennék abból a szarból... de ha nem akarják lemondani, akkor ne mondják le, de te ne egyél belőle, így legalább több bogaras kenyér marad apádnak. xD
2015. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, milyen kenyér ez? Emberi fogyasztásra alkalmatlan. Amúgy apádnak nincs igaza, egyen ő bogarakból, meg szemétből sütött kenyeret.
2015. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Magának bezzeg szarvasbogár jutott.
2015. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!