Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S pénz kéne, de nem...

S. O. S pénz kéne, de nem adnak. Hagyan szerezzek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóvan az a hejzet, hogy most jelent meg a Mol kutakon a legujjabb Tankcsapdás könyv,+ ajándék CD. Csak az a hejzet, h 5000.- anya meg azt mondta, h ilyen hülyeségekre ennyit nem adunk!!:( Szerintetek hogyan szerezzek pénzt?? Ja 14 éves vagyok, ugyhogy dolgozni nem vesznek fel!!

2015. ápr. 13. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hivatalosan, de pl. a szüleiddel nem alkudhatnál meg? Lemosod a kocsit vagy egy hétig mosogatsz, és cserébe kapsz pénzt?
2015. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi, nekem is volt 12-14 évesen olyan dolog, amiért megbuggyantam. aztán nem kaptam meg.

És mégis élek, illetve rájöttem, hogy tényleg pénzfecsérlés lett volna. Vedd lazábban! :)

22N

2015. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát az a hejzet, hogy nem lesz Tankcsapdás könyved :(
2015. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát lehet igazatok van!!:( de azért 1. nem mondaszz hülyeséget, megpróbálom, ha meg nem megy, akk tényleg lemondhatok a könyvről!!:( (meg a CDről!!) Mindenesetre köszi a válaszokat!! :)
2015. ápr. 13. 16:05
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
De helyette kaphatnál egy magyar helyesírási szótárt! ;)
2015. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Trafó1 ***** válasza:
39%
adj el valamit, gyűjts rezet add le azt, üvegek visszavált, add el a vesédet, add el az öcséd veséjét ,vagy az öcsédet, stb
2015. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá!


Szerintem ha tényleg látják, hogy tenni is akarsz/tudsz azért, amire vágysz, akkor lehet, hogy összedolgozhatod. Akár szomszédoknak is besegíthetsz: kertet ásni stb. Nem kell ahhoz hivatalos munkahely, hogy összeszedj egy kis pénzt némi szabadidős melóval. ;)

2015. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Amikor szüleid wc-n vannak, vagy zuhanyoznak, esznek, alszanak, vegyél ki a táskából,zsebből pénzt. ha nem is egyszerre 5 ezret, minden nap vegyél ki 1-2 ezret, aztán így hamar összejön. Ha meg észreveszik, letagadod és akkor azt fogják hinni, hogy ők a hülyék, elvesztették a pénzt valahol. Kirántották miközben fizettek valahol, stb.
2015. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Idős beteg embernek bevásárlás, takarítás, papírgyűjtés, üres üvegek dobozok visszaváltása, valamit eladsz, amire már nincs szükséged.
2015. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Segíts be otthon, szomszédoknál, én például anno úgy kaptam zsebpénzt, ha 5-öst kaptam a suliban (4-estől gyengébb esetén meg vissza kellett fizetni valamennyit). Nekem anno fényképezőgép volt nagy álmom általános iskolában, később pedig egy videókamera. Mindkettőre össze tudtam spórolni így, plusz amit táborba, kirándulásra kaptam. Az a könyv még piacon lesz egy darabig szerintem, sőt, lehet, hogy lejjebb is megy még az ára. Amúgy szét is nézhetnél több helyen, hátha már most valahol olcsóbban is megkaphatnád.
2015. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!