Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szerezzek pénzt otthon?...

Hogyan szerezzek pénzt otthon? Többi lent (KATT)

Figyelt kérdés
Eléggé drága ajándékot szeretnék szülinapra magamnak és otthon apukám nem engedi hogy bármit is csináljak! Hogyan vegyem rá őket arra hogy otthon dolgozhassak mivel tanyán élünk!?

2013. dec. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az otthoni munkák összese egy nagy átverés.Azon kívül hogy a kezdő csomagod is pénzbe kerül,ami még persze nem tartalmaz csak papírokat,potom pénzért adnak sok időt,kitartást,türelmet igénylő munkát.Gyöngyfűzést stb csinált már több ismerősöm.Tömören,ábra alapján készíts gyöngy + damil segítségével kutyát elefántot.Nah,az nekem is fájt,pedig csak néztem.1200-at kapsz,ha megcsinálod hiba nélkül(idő:min 3nap).Borítékolás nem éri meg,csak a pénzed fogy,nem hogy megtérül.Mind egy nagy behúzás :) 24l
2013. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 vok :D és anyámtól meg apámtól kérek pénzt! (zsebpénzt a vérszerinti apámtól kapok)
2013. dec. 12. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
mondtad nekik hogy ezért szeretnél dolgozni a tanyán, hogy meg tudd venni a komolyabb ajándékot magadnak? mert ha nem... talán ha elmondanád, akkor megengedné :) látná hogy nem csak úgy a semmiért akarsz pénzt kérni rá, hanem meg szeretnél érte dolgozni... (ha az én gyerekem lennél ne félj.. kapnál melót.. :D)
2013. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te magadnak veszel ajándékot a születésnapodra. Ilyen hülyeséget még nem is hallottam! Minek akarsz venni magadnak ajándékot, vegyél másoknak!
2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. dec. 12. 20:35
 6/8 A kérdező kommentje:
nem magamnak! csak kiegészítem a pénzösszeget!
2013. dec. 12. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezt lehet-e 18 év alatt, de több lehetőséged is van. Szállj be a netes kereskedelembe, pókerezz, esetleg kezdd el tanulmányozni a tőzsdét.
2013. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nagyon kened-vágod az angolt vagy németet, korrepetálhatsz gyerekeket. Jó pénzed lesz belőle :)
2013. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!