Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jó ötlet elköltözn...

Szerintetek jó ötlet elköltözni a szüleimtől, és hajléktalanná válni?

Figyelt kérdés

A céljaim, terveim megvalósításához sok idő kell, időigényes, és ez nem is biztos hogy sikerül. De ugyanakkor, mástól nem lennék boldog, úgyhogy vagy megcsinálom vagy ne is éljek.


Viszont most iskolába járok, jövőre érettségi, de az ellentétes az életcéljaimmal, mert amire jó az érettségi, arra úgy sem szeretném használni; nem szeretnék továbbtanulni, dolgozni.


Így arra gondoltam, hogy elköltözöm itthonról, hogy ne érezzem magam haszontalannak, mert ez a tevékenység időigényes, amit akarok (nem fontos, hogy mi az). Vélemény?


18/F


2015. ápr. 3. 14:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne válaszolni ha tudnánk mi az a dolog amihez nem kell semmi, csak tehetség?

Valami sport, művészeti dolog?

De csak megsúgom, ha később más munkád lesz, akkor függhet a bérezésed a végzettségedtől. 8 általánossal pedig ne remélj sokat

2015. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ha jól értelmeztem, jó ötletnek tartjátok.

Akkor belevágok.

2015. ápr. 3. 15:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól értelmezted. Menj Isten hírével!
2015. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Édes kicsi fiúcska, csak akkor vágj bele, ha nem fog a pofádról lesülni a bőr, amikor kevesebb, mint 1 hét után visszakönyörgöd magad a gyerekszobádba. Pont a múltkor gondolkodtam rajta, amikor kikapcsoltuk a fűtést és hirtelen visszajött a hideg és nálunk padlófűtés van, aminek majd' egy egész nap kell, hogy bemelegedjen a lakás, szóval hideg volt, kint esett és rohadt éhes is voltam, de még kora hajnal volt, nem volt nyitva semmi, szóval olyan nyomorultul éreztem magam ott "éhezve" és fázva, hogy azon gondolkodtam, hogy nem is csodálom, ha a hajléktalanok odakint ha csak tehetik leisszák magukat, mert hosszútávon nem kibírható ép ésszel, hogy nincs hova menekülnöd a hideg elől, hiába döglesz éhen senkit nem érdekel, az emberek átnéznek feletted... a reménytelenség, meg az egész, emberhez méltatlan helyzet, én belebolondulnék. Hiába hősködsz most teli hassal, az ágyadon hasalva a laptop mellett, kint az utcán az első éjszaka után sírva fogsz fakadni, és hazarohanni. De próbáld csak ki, tanuld meg a saját károdon, aztán szégyellheted magad egy életen át, amiért ekkora hülyeség jutott az eszedbe. Adja az ég, hogy ne vonzd be ezt a sorsot és nehogy tényleg -nem önként- hajléktalanként végezd.
2015. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint ha jól értelmeztem, jó ötletnek tartjátok."

Ezek szerint, ha jól értelmezem, nem tudsz szöveget értelmezni.

2015. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Készülsz a Megasztárra?
2015. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
LOL
2015. ápr. 3. 16:56
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tetoválni akar.
2015. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, olyasmi helyzetben vagy, hogy otthon naponta félholtra vernek vagy ilyesmi, akkor még megérteném az ötletedet... De szerintem hajléktalanná válni soha nem jó ötlet, kérdezd csak meg akármelyik hajléktalant, nem cserélne-e veled szívesen...

De van egy olyasmi mondás, hogy mindenkinek joga van elkövetni a saját hülyeségeit. Ha neked csak az segít belátni, hogy ez nem jó ötlet, ha ki is próbálod, akkor hajrá.

De azt az érettségit azért még megcsinálnám a helyedben... Az tényleg rohadtul alap ma már, és ha valaha más céljaid lennének, nagyon fog hiányozni.

2015. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...


én igazán nyitott, széles látókörű embernek tartom magam, és az önmegvalósítás az egyik legfontosabb dolgunk az életben.


De Te nem vagy teljesen komplett. Már ne is haragudj!

Mindenki azt írta, hogy marhaság otthagyni az érettségit. Maradj otthon, tanulj még, és ezután (vagy közben is akár) elkezdheted a nagy álmod megvalósítását.

Ezt hogy nem vagy képes értelmezni? :D

Álomvilágban élsz, és semmit, legalábbis keveset tudsz az Életről. Ezek szerint. No de ne úgy akard megtapasztalni, hogy hajléktalanná válsz!

Gondolkodj! Használd az agyad! Azért van!!!!


23/N ;)

2015. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!