Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tehetnék jó benyomást a...

Hogy tehetnék jó benyomást a szüleire? Ez nagy korkülönbség? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és van egy 18 éves srác, akivel mondhatni együtt vagyunk... És ez nekem teljesen furcsa, mert én nem ilyen vagyok... Nem ez a szerelmesedős, romantikázós fajta. Önző, magabiztos és céltudatos voltam mindig is, aztán mikor rájöttem, hogy a külsőmnek köszönhetően a férfiak odavannak értem, ezt kihasználtam.

Sosem érdekelt, hogyha valakinek komolyabb érzelmei voltak irántam, csak magammal foglalkoztam, alig voltak igazi érzelmeim a vonzalmon és a fellángoláson kívül. Amint 18 lettem, véglegesen elköltöztem a szüleimtől, a legtöbb időt külföldön töltöttem.

Sosem kellett az emberek szeretetéért, vagy figyelméért küzdenem, de most szeretném, ha a fiú családja jó véleménnyel lenne rólam.

Eddig sosem érdekelt, hogy éppen ki mit gondol rólam, de 1 hónap múlva találkozom a családjával és már most pánikolok, mint valami hülye tini.


Jó ötlet, hogy a ballagásán szeretne bemutatni a szüleinek?


2015. ápr. 3. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
4 év mitől lenne nagy korkülönbség, ne viccelj már!
2015. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem furcsa, vagy nem is tudom...

A korkülönbség alapjáraton sosem zavart, volt már 40 éves férfi is az életemben, csak még olyan helyzetben sosem voltam, hogy a másik fél lett volna a fiatalabb.

2015. ápr. 3. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Arról nem írtál semmit, hogy szereted-e a srácot és azért akarsz-e megfelelni?!

Tök mindegy, mit alakítasz, ha hosszabb időn át együtt lesztek, úgyis kiismernek. Add önmagad.

2015. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy ha téged zavar a korkülönbség, akkor mást is fog...
2015. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit kisebb egoval kezdj, mint amit itt a kérdésnél produkátál. Nem bántás, komolyan mondom :D. A ballagás szerintem nem jó ötlet, ott mindig ott van az egész család, persze ha ők benne vannak, meg kíváncsiak akkor nyilván oké. A te szempontodból sz@r lesz, én is egy nagy családi eseményen lettem bemutatva, 20 vadidegen, azt se tudtam ki kenek a kije, hányingerem volt és belázasodtam.. kaptam már akkor hideget-meleget, pedig gyakorlatilag csak pislogtam, de a nagymama már a ruhámat szólta le, a másik meg ölelgetett, szóval kemény dolog :D
2015. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor eddig egy hülye idióta pi.sa voltál és most ezen szeretnél "változtatni". Érdekes, de legalább elkezdted. Anno de menő lettem volna, hogy ha 22 éves barátnőt vittem volna haza. Bár ha ilyen stílusa lett volna, mint neked akkor közelébe se mentem volna, de ez szubjektív. Szerintem a ballagás jó ötlet lehet ünnepi kaja stb. :D Csak ott sok a rokon szóval hátránya is van. Egy jó szót nem írtál a barátodról sőt "akivel mondhatni együtt vagyunk" #whatthefuck? Tudod mit ilyen helyzetben be sem kell mutatni néha dugtok párat ha épp szembe jön az anyja akkor bemutat, hogy egyik ismerősöm, barátom és nincs is semmi pánikólni valód.
2015. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csak szex van közöttünk, eléggé belém zúgott... És úgy érzem, hogy én is szeretem.

Ezért mondta, hogy a ballagása jó alkalom lenne arra, hogy mindenki tudja, hogy együtt vagyunk.

2015. ápr. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!