Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy segítség hazaérni a...

Nagy segítség hazaérni a munkából rendre? 17/L

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam kitakarítani mire anya hazaér a munkából. Szerintetek örül neki ? és nagy segítség?

2015. márc. 8. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagy segítség, de az már anyukád természetétől függ, hogy értékeli-e.
2015. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagy segítség, és attól, hogy ez lenne a természetes, még igenis illik megköszönni. Ha már reflexszerűen megköszönjük, ha valaki azt mondja: egészségedre, boldog születésnapot, akkor a segítséget is meg kell. Persze nem feltétlenül minden nap, de néha-néha amikor eszébe jut.
2015. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig örülök ha a 22 éves fiam kitakarítja a lakást. Ebben azt értem, hogy kiporszívózik, kiviszi a kukát, és kitakarítja a macska alomtálat. Meg a mosatlanokat a mosogatógépbe pakolja. Bár én szoktam rendet rakni, de van amikor olyan fáradt vagyok, hogy másnapra hagyom. Ilyenkor megcsinálja. Nagyon nagy segítség, ilyenkor el is kényeztetem rendesen .:) Mivel minden takarítást megcsinált, a kedvenc ételét főzöm neki..:) én így hálálom meg (persze a köszönöm az alap, hogy mondom)
2015. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, nem kell köszönetet várni érte. Mármint az, hogy te is megcsinálod a házimunka rád eső részét.
2015. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Muterom 3 helyen dolgozik, általában hamarabb érek haza a melóból mint ő, és megcsinálom az aktuális házimunkákat, hogy neki ne kelljen. Általában ez számára a nap fénypontja. 20F
2015. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!