Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy segítség hazaérni a...

Nagy segítség hazaérni a munkából rendre? 17/L

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam kitakarítani mire anya hazaér a munkából. Szerintetek örül neki ? és nagy segítség?

2015. márc. 8. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem tőle kérdezed?
2015. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%
Persze hogy örül neki! Ha nem is mondja, de biztosan értékeli magában, és a kolléganői előtt biztos fel tud vágni vele, hogy az én lányom házias! ;)
2015. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Persze, segítség, örül is neki, de valamennyire elvárható is egy ilyen idös lánytól (fiútól is az lenne)


Mindenesetre aranyos, ügyes lány vagy, anyukád biztos büszke is rád.

2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
En nagyon orulnek neki...ellenben a parom 17eves fia ma meg csak enni allt fel a kanaperol....
2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk ha anyád nem böfög oda neked egy köszönömöt, megértem, miért itt várod a dicséretet.
2015. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagyon örülnék neki. És nagy segítség. Nagyon hálás lennék ha valaki rendet rakna és kitakarítana mire hazaérek.
2015. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Én 13-14 évesen csináltam ezt. Eredmény? 2 hónap múlva ordibáltak velem, hogy mi az, hogy most nincs kitakarítva stb.

Ha normális, akkor biztos örül neki.

2015. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
velem is így volt nyújtottam a kezem és az egész karom kellet...többek közt ezért is lakok külön a szüleimtől ha nem volt meg a napi teljesítmény ha csak egy homokszemnyivel is kevesebb volt már "hogylehetszennyirelusta", meg "mitcsináltálegésznap hogy nemtudtadbefejezni" szövegek jöttek ja és anyum nem dolgozott akkor boltba is én szaladgáltam meg minden szóval én a helyedbe elgondolkoznék főlleg ha egy köszönömöt se kapok! 18/L
2015. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagy segítség, de ne várj érte semmi elismerést vagy dicséretet. Az ilyen "segítési" kényszer belülről fakad, a személyiség része.

Én ilyen idős koromban (fiú, ma már öregember) ugyanezt csináltam, sőt egészen 25 éves koromig (míg tanultam és otthon laktam). Sőt, ha volt több időm, akkor még a mosást is elintéztem. Ugyanakkor öcsémben sosem volt meg ez a "kényszer".

2015. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
en nagyon orulnek neki ha ilyen aranyos lanyom lenne, es rettento nagy segitseg lenne :)
2015. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!